www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE - JUNIORKA - MASTERS IV - ŻAKINI - AMATOR - ELITA - JUNIOR - JUNIOR MŁODSZY - JUNIORKA MŁODSZA - KOBIETY ELITA - MASTERS I - MASTERS II - MASTERS III - MASTERS IV - MŁODZICZKA - MŁODZIK - ŻAK - ŻAKINI

 
2021-12-04 15:46:10WYNIKI - Orlik + Elita (392)
2021-12-04 15:45:28WYNIKI - Junior (308)
2021-12-04 14:53:51WYNIKI - Kobiety Elita, Juniorka (322)
2021-12-04 14:23:27WYNIKI - Juniorka młodsza (186)
2021-12-04 14:10:24Ustawienie - Junior (50)
2021-12-04 14:09:53Lista startowa - Junior (40)
2021-12-04 14:09:04Ustawienie - Elita + Orlik (62)
2021-12-04 14:08:25Lista startowa - Elita + Orlik (45)
2021-12-04 13:16:30WYNIKI - Junior Młodszy (301)
2021-12-04 13:08:14Ustawienie - Juniorka Młodsza (66)
2021-12-04 13:05:03Lista startowa - Juniorka Młodsza (15)
2021-12-04 13:03:16Ustawienie - Kobiety Elita, Juniorka (28)
2021-12-04 13:02:50Lista startowa - Kobiety Elita, Juniorka (17)
2021-12-04 12:58:38WYNIKI - Żak (92)
2021-12-04 12:52:39WYNIKI - Żakini (56)
2021-12-04 12:41:34WYNIKI - Młodziczka (86)
2021-12-04 12:41:13WYNIKI - Młodzik (118)
2021-12-04 12:15:15Ustawienie - Żak, Żakini (23)
2021-12-04 12:14:34Lista startowa - Żak, Żakini (14)
2021-12-04 12:13:41Ustawienie - Junior Młodszy (16)
2021-12-04 12:13:18Lista startowa - Junior Młodszy (16)
2021-12-04 12:12:00WYNIKI - Amator Kobiety (65)
2021-12-04 12:11:32WYNIKI - Amator Mężczyźni (212)
2021-12-04 11:48:48WYNIKI - Masters I (170)
2021-12-04 11:29:30Ustawienie - Młodziczka (23)
2021-12-04 11:29:06Lista startowa - Młodziczka (10)
2021-12-04 11:27:07Ustawienie - Młodzik (17)
2021-12-04 11:26:47Lista startowa - Młodzik (10)
2021-12-04 10:52:39WYNIKI - Masters IV (62)
2021-12-04 10:52:26WYNIKI - Masters III (80)
2021-12-04 10:52:10WYNIKI - Masters II (150)
2021-12-04 10:22:01Lista startowa + ustawienie - Amator (33)
2021-12-04 10:19:42Ustawienie - Masters I (26)
2021-12-04 10:19:19Lista startowa - Masters I (9)
2021-12-04 09:41:02Ustawienie - Masters III+IV (13)
2021-12-04 09:40:43Lista startowa - Masters III+IV (8)
2021-12-04 09:39:53Ustawienie - Masters II (9)
2021-12-04 09:39:39Lista startowa - Masters II (10)
2021-12-02 18:57:06Lista zgłoszeń (127)
2021-11-05 12:13:51Mapka trasy (170)
2021-11-05 12:11:18Ankieta COVID 19 (81)
2021-11-05 12:08:28Regulamin (249)
 
 
Zgłoszeń: 370
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1PAWEŁARCISZEWSKIELITANIEZRZESZONY
2PATRYKGIERACKIELITATC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
3GRZEGORZGRABAREKELITANIEZRZESZONY / TBM SYSTEMS
4DAWIDJONAELITAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
5MAREKKONWAELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
6PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
7KAROLMICHALSKIELITAOWC OLDENZAAL
8BARTOSZMIKLERELITAMLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT
9JAKUBNAJSELITADAR BUD TEAM
10STANISLAWNOWAKELITAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
11DZMITRYPRUDNIKAUELITADAR BUD TEAM
12PATRYKSTOSZELITAVOSTER ATS TEAM
13PAWEŁSZÓSTKAELITATC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
14ONDŘEJZELENÝELITAELEVEN BLACK.ET
15PAWEŁZNAMIROWSKIELITALKS TRASA ZIELONA GÓRA
1NIKOLABAJGEROVÁELITA KOBIETYFORCE KCK ZLÍN
2MAGDALENAHALAJCZAKELITA KOBIETYSTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / YEM EKO
3MAŁGORZATAKRAWCZYKELITA KOBIETYMAYDAY TEAM
4ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA
5LARISSA LUTTUSCHKAELITA KOBIETYRSV FINSTERWALDE
6MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
7AGNIESZKASKALNIAK-SÓJKAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
8MONIKAWRONAELITA KOBIETYBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
1KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
3JAKUBBANASZKIEWICZJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
4BARTOSZBARTOSIEWICZJUNIORMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
5MICHAŁCEGLEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
6ARKADIUSZCHARCZUKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
7ŁUKASZCIECIORJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
8KSAWIERGARNEKJUNIORRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
9LUKASGISAJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
10FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
11BARTOSZIGNASZEWSKIJUNIORLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
12ŁUKASZJUSZCZAKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
13JAKUBKLIMPELJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
14FRANCISZEKKOCURJUNIORUKS AVATAR
15BARTŁOMIEJKOMARJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
16MATEUSZKONWIŃSKIJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
17KACPERKRUPAJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
18MIKOŁAJKUBICAJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
19IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
20MAREKMAJDANICSJUNIORACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
21BARTOSZMARUTJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
22KONRADMINTAJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
23STANISŁAWOGIEJKOJUNIORAMG CYBINKA TEAM
24BARTOSZOLEKSIAKJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
25MARSELPACHJUNIORUKS "STOBRAWA"
26OLEKSANDRPERLOVSKYIJUNIORBORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
27TADEUSZPRAXMAJERJUNIORGK PIAST SZCZECIN
28MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
29ALEKSANDERŚLĄCZKAJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
30JANSOBIERAJJUNIORBELTA TEAM GDAŃSK
31SZYMONSTĘPIEŃJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
32BRAJANŚWIDERJUNIORKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
33TOMASZSZULSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
34VOLODYMIRTKACHENKOJUNIORBORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
35MATVIIUSHAKOVJUNIORBORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
36KAJETANWĄSOWICZJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
37BARTOSZWENTLANDJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
38WIKTORWOŻNIAKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
39DANILIIYAKOVLEVJUNIORBORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
40IGORZIEMBAJUNIORUKS BIZON BIEGANÓW
41JANŁUKÓWJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1KSAWERYADASZAKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2PAWEŁBAJJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
3TADEUSZBLUSZCZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
4MICHAŁBYLEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
5BORYSCHODYNAJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
6BARTOSZCYGANJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
7WIKTORCZEKAYJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
8SZYMONCZERNIECKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
9MICHAŁFROŃJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
10KSAWERYGANCARZJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
11LUKASGIEROKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
12KAROLGRZĄDZIELJUNIOR MŁODSZYUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
13NIKODEMGWÓŹDŹJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
14JAKUBJASTRZĘBSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
15DOMINIKJEDYNAKJUNIOR MŁODSZYDOMIN SPORT
16PAWEŁJURCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
17BARTOSZKASPEREKJUNIOR MŁODSZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
18BORYSKLACZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
19STANISŁAWKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
20DOMINIKKRZYŚKÓWJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
21KRYSTIANKSIĘŻARCZYKJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
22WIKTORKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
23MATEUSZKUŚJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
24SZYMONLASOTAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
25DAWIDLEWANDOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
26JAKUBMAJCHROWSKIJUNIOR MŁODSZYSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
27WŁADYSŁAWMAŃKAJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
28MIŁOSZMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
29OSKARMAŚKAJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
30MICHAŁMAZIARZJUNIOR MŁODSZYSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
31DAMIANMILEWSKIJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
32JANMRÓZJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
33FILIPNOWAKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
34WIKTORPACZUŁAJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
35MACIEJPARZYCHJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
36BŁAŻEJPAWLIKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
37PIOTRPIETRZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
38SZYMONPUKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
39DAWIDRADKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS BIZON BIEGANÓW
40JANRZEPKAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
41JANSKUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
42KRYSTIANSMERECZNIAKJUNIOR MŁODSZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
43WIKTORSTANIEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
44DAVIDSTELMASZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
45JEREMIASZTWARDOCHJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
46BARTOSZURBANEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
47JACEKWAWRZYCZEKJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
48MIKOŁAJWAWRZYNIAKJUNIOR MŁODSZYKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
49BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
50MARCINWŁODARSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
51LEONŁODEJJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
52DAWIDŁYSEKJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
53BARTOSZŁYŻWAJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
1TATIANAGROMADAJUNIORKANIEZRZESZONA
2MARTAMAREKJUNIORKACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
3MALWINAMULJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
4NATALIAMUSKUSJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
5ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
6KINGAŻURJUNIORKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
1ZOFIABLUSZCZJUNIORKA MŁODSZAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
2ANNACIECIORJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
3MAJACZARNAJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
4ROZALIADUTCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
5ANNAGABORSKAJUNIORKA MŁODSZASZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
6ZUZANNAJANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS CENTRUM NOWA RUDA
7MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
8LARYSAKOLAŃCZYKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
9AMELIAKOŁODZIEJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
10JADWIGAKUCHARSKAJUNIORKA MŁODSZABELTA TEAM GDAŃSK
11MAJAMACHOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
12KAROLINAMANNSFELDJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
13ALEKSANDRASTAWIRAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
14MILENATOKARSKAJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
15KINGATYSZKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
16NINAWASIJJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
17MAŁGORZATAWINIARSKAJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
18JULIAWYPICHJUNIORKA MŁODSZAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1SYLWIAGÓRNAKOBIETY AMATORŻARY MTB TEAM
2KAROLINAMACZUGAKOBIETY AMATORYOLOBIKE
1PRZEMYSŁAWBARANOWSKIMASTERS INIEZRZESZONY / BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAM
2PRZEMYSŁAWBURZYCHMASTERS IZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
3GRZEGORZCEBULSKIMASTERS ILKS TRASA ZIELONA GÓRA
4MARIUSZGILMASTERS ISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
5ŁUKASZGŁADOSZMASTERS ILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
6TOMASZHELMANMASTERS IMLKS BASZTA BYTÓW
7MICHAŁJÓZKOWICZMASTERS IAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
8KRZYSZTOFKRZYWYMASTERS INIEZRZESZONY CYCLING PLANET
9LUKASKUBIKMASTERS ISV SACHSEN 90 WERDAU
10MATEUSZMROZMASTERS INIEZRZESZONY
11SZCZEPANPASZEKMASTERS IFITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
12DARIUSZPOROŚMASTERS IMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
13JANUSZPUTMASTERS INIEZRZESZONY
14MATEUSZSOBAŃSKIMASTERS INIEZRZESZONY
15LESZEKŚWIDERMASTERS IKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
16MIKOŁAJSZEWCZYKMASTERS INIEZRZESZONY SEVEN - PERCEPTUS
17KRZYSZTOFURBANEKMASTERS IGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
18ANDRZEJWORONAMASTERS INIEZRZESZONY SEVEN PERCEPTUS TEAM
1WOJCIECHANDRYSZCZAKMASTERS IINIEZRZESZONY
2MIROSLAWBIENIASZMASTERS IIBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
3MAREKBONECKIMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
4BOGDANCZARNOTAMASTERS IINIEZRZESZONY
5DAMIANGAŁEKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
6ANDRZEJKAISERMASTERS IISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
7RADOSŁAWKAMIŃSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
8KRZYSZTOFKOMINEKMASTERS IINIEZRZESZONY ROMET
9TOMASZKUBALAMASTERS IIMTB PRESSING TEAM
10JACEKKUZYNINMASTERS IIZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
11RADOSŁAWLISIECKIMASTERS IIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
12MARCINMAKOWSKIMASTERS IIMAYDAY TEAM
13TOMASZOSTOJICZMASTERS IIDIVERSEY TEAM
14JERZYPONIEWIERSKIMASTERS IIUKS BIZON BIEGANÓW
15ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
16MATEUSZŁANGOWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
17JANUSZŁODEJMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1WOJCIECHBARTOLEWSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL
2MAREKJAROSMASTERS IIINIEZRZESZONY
3TOMASZJARZĄBEKMASTERS IIISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
4TADEUSZJASIONEKMASTERS IIIJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
5KRZYSZTOFKAMIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
6MARIUSZKOWALCZYKMASTERS IIIMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
7JIŘÍMANDAUSMASTERS IIILAPIERRE PLZEŇ
8JIŘÍSEDLÁČEKMASTERS IIISK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
9MARIANŻUREKMASTERS IIINIEZRZESZONY
1WALDEMARBANASIŃSKIMASTERS IVNIEZRZESZONY BROWAR FORTUNA
2MARIANKŁOSMASTERS IVDIVERSEY TEAM
3ANDRZEJMISINAMASTERS IVGRUPA KOLARSKA GLIWICE
4EDWARDPLASZCZYKMASTERS IVNIEZRZESZONY
5LESZEKZIĘTKOWSKIMASTERS IVNIEZRZESZONY
1MILENABURZYCHMASTERS KOBIETYZAK PROTOUR RACING TEAM
2PAVLÍNAMARÁČKOVÁMASTERS KOBIETYSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
3ANNAMICHALAK-WARŻAŁAMASTERS KOBIETYNIEZRZESZONA SKI BIKE HOUSE TEAM STRONIE ŚLĄSKIE
1TOMASZBARANMĘŻCZYŹNI AMATORBODYICOACH
2JAKUBBOROWIAKMĘŻCZYŹNI AMATOROTR INTERKOL CX-80 TEAM
3ARTURBYCKAMĘŻCZYŹNI AMATORBIEGANÓW
4BARTŁOMIEJDOMANIECKIMĘŻCZYŹNI AMATORMGŁA
5MAREKDYTKOMĘŻCZYŹNI AMATORSEVEN PERCEPTUS TEAM
6MATEUSZFLEJSZERMĘŻCZYŹNI AMATORSEVEN-PERCEPTUS TEAM
7MARCINGABORSKIMĘŻCZYŹNI AMATORSKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
8JAKUBGASZTKOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORTRITON KONIN
9DAMIAN ADAMGAŁEKMĘŻCZYŹNI AMATORWWW.DAMIANGALEK.PL
10PAWEŁGEORGICZUKMĘŻCZYŹNI AMATOR-
11KACPERJABŁOŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATORSTREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
12RAFAŁKALINOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORPRO TOUR RACING TEAM
13ŁUKASZKLIMASZEWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
14DAMIANKNAPCZYKMĘŻCZYŹNI AMATORMIRAND RACING TEAM
15MICHAŁ KONRADOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORPROTOUR RACING TEAM
16ŁUKASZKRASIŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATORNIEZRZESZONY
17ARTURKUBICZMĘŻCZYŹNI AMATORFITWHEELS.EU/BIKESTACJA.PL
18BŁAŻEJKUTROWSKI MĘŻCZYŹNI AMATORSTREFASPORTU.PL MW INVEST
19ADAMMACIŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATORYOLOBIKE
20JAKUBMĄDRYMĘŻCZYŹNI AMATORSTREFASPORTU.PL MW INVEST
21SEWERYNMAKUCHMĘŻCZYŹNI AMATOROŚ RACING TEAM
22WIESŁAWMAKUCHOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORBIKEATELIER EOBUWIE MAXIMUS URBEX TEAM
23DAWIDMARKIELMĘŻCZYŹNI AMATORINPEAK AITRAINER TEAM
24PAWEŁMARTYNÓWMĘŻCZYŹNI AMATORDIVERSEY TEAM
25RAFAŁ NITAMĘŻCZYŹNI AMATORBIKEATELIER EOBUWIE MAXIMUS URBEX TEAM
26BARTŁOMIEJ OLESZCZUK MĘŻCZYŹNI AMATORRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM
27JAKUBORZECHOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORPROTOUR RACING TEAM
28KRZYSZTOFPAWELECMĘŻCZYŹNI AMATORKP PSP ŻAGAŃ
29FILIPPENDRAKMĘŻCZYŹNI AMATORTEAM BEROTU
30KS. BARTŁOMIEJPRZYBYLSKIMĘŻCZYŹNI AMATORBOSCO TEAM
31DAWIDROMANOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORYOLOBIKE SYPNIEWSKI MTB
32FILIPRÓŻYCKIMĘŻCZYŹNI AMATORFIT STYLE TEAM
33MIKESCHILLERMĘŻCZYŹNI AMATORRSV FINSTERWALDE
34IRENEUSZSÓJKAMĘŻCZYŹNI AMATORGRUPA MTB SULECHÓW
35FRANKSTARICKMĘŻCZYŹNI AMATORWATTKOMBINAT COTTBUS
36KRZYSZTOFSZCZOTKAMĘŻCZYŹNI AMATORBRAK
37PRZEMYSŁAWSZYBERMĘŻCZYŹNI AMATOR-
38RAFAŁTŁUSZCZAKMĘŻCZYŹNI AMATORHOTEL CZTERY BRZOZY
39GRZEGORZURBAŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATORBRAK
40MICHAŁWASIELEWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORATLAS WARD RACING TEAM
41PAWEŁWOJCZALMĘŻCZYŹNI AMATORVYTYV
42KRZYSZTOFWOLINSKIMĘŻCZYŹNI AMATORKACPER-ROWERY.COM
43ANDRZEJ WRÓBLEWSKI MĘŻCZYŹNI AMATORBODYICOACH TEAM
44MATEUSZZENERMĘŻCZYŹNI AMATORMSPORT LUBIN
1ANIELAAUGUSTYNIAKMŁODZICZKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2EMILIABINDACZMŁODZICZKAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
3KAROLINABROJMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
4ROKSANACIOMPERLIKMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
5ALEKSANDRADOMANIECKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
6MARIAKOBYŁKAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
7OLIWIAKOSTRZEWIŃSKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
8MAJAKUBICAMŁODZICZKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
9ANTONINAKUCHARSKAMŁODZICZKABELTA TEAM GDAŃSK
10ZUZANNAMICHALEWICZMŁODZICZKAKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
11KLÁRAPALAGYIOVÁMŁODZICZKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
12EMILIAPOROŚMŁODZICZKAGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
13AGATASEKTAMŁODZICZKAUKS AVATAR
14LINDASÍTKOVÁMŁODZICZKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
15HANNASKUPIŃSKAMŁODZICZKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
16KINGASŁOMKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
17MAJATUŁACZMŁODZICZKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
18AGATAZELMOZERMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
1HUBERTBLOKESZMŁODZIKUKS AVATAR
2JANBŁYSKOŃMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
3WOJCIECHCIERPICKIMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
4TOMASZCIEŚLIKMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
5JANDUNAJMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
6MIKEFABISZMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
7MATOUŠFILGASMŁODZIKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
8DARIUSZFUTRYKMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
9KACPERGARDZIELEWSKIMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
10KRZYSZTOFGDULAMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
11ROCHGÓRAMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
12IGORGÓRKAMŁODZIKUKS AVATAR
13IGORGŁADOSZ MŁODZIKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
14BARTOSZJURACHMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
15BARTOSZJUSZCZAKMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
16IGORJUSZCZAKMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
17WIKTORKAJETANIAKMŁODZIKMSR MRĄGOWO
18NATANKIEŁBASKAMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
19DENISKRAUZMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
20IGORKUBASMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
21JANKUPRASMŁODZIKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
22MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
23BŁAŻEJLESZKIEWICZMŁODZIKLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
24MACIEJLOMANIAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
25WIKTORLUTOWSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
26JAKUBMAROSZEKMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
27ADRIANMIKLASZEWSKIMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
28MATEUSZMITURAMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
29KACPERMIZUROMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
30PAWEŁNOWAKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
31OLIWIEROKARMUSMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
32BARTOSZPEWNIAKMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
33ANTONIPIASKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
34WOJCIECHPRZEZBÓRMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
35KACPERPTASZYŃSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
36ADRIANPYSIKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
37MARCINROMANIECKIMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
38ŁUKASZRUTKOWSKIMŁODZIKUKS AVATAR
39OSKARRYBAKMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
40ALANSADOWSKIMŁODZIKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
41JANSAMOLMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
42PATRYKSOBOCIŃSKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
43STANISŁAWSTACHOWICZMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
44MARCELSTANIKMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
45ALEXSZUSTERMŁODZIKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
46OLIVIERSZYMKIEWICZMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
47PIOTRTOMCZAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
48FILIPTRAWNIKMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
49JAKUBUCHAŃSKIMŁODZIKLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
50MACIEJURBANEKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
51JAKUB DIETERWALENTOWSKIMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
52FRANCISZEKWEŻGOWIECMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
53MICHAŁWIĄZANIAMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
54MARCELWOŁOWIECMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
55EMILŻMIJEWSKIMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
1WIKTORIAGŁADOSZORLICZKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
2TEREZAVANÍČKOVÁORLICZKABRILON RACING TEAM MB
3PATRYCJAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
4MAGDALENAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1KRZYSZTOFDOMINORLIKKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
2DOMINIKGÓRAKORLIKKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
3SZYMONJANICKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
4PATRYKJANISZEWSKIORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH
5ARTHURLENNÉORLIKBERTHOLD RADTEAM
6PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
7JAKUBMUSIALIKORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
8TOBIASZMUSIALIKORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
9MIŁOSZOŚKOORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
10DAMIANPAPIERSKIORLIKVOSTER ATS TEAM
11FILIPPROKOPYSZYNORLIKHRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
12ŁUKASZSKOCZYLASORLIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
13JAKUBSOBIERAJORLIKBELTA TEAM GDAŃSK
14KACPERSZABUNIAORLIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
15ANTONIŁUKÓWORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1ANTONIBORULAŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
2NORBERTCZEKAYŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
3SZYMONDECŻAKUKS CENTRUM NOWA RUDA
4MICHAŁDOKUPILŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS 'STOBRAWA' KLUCZBORK
5BARTOSZFUTRYKŻAKAMG CYBINKA TEAM
6WIKTORGACIOCHŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
7IGORGARDZIELEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
8ANTONIGOSŁAWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
9MAKSYMILIANJABŁOŃSKIŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA WŁOSZAKOWICE
10JANKARBOWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
11TOBIASZKESLINGŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
12MIKOŁAJKLACZKOWSKIŻAKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
13DAWIDKRUSZEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
14SZYMONKRZEMIŃSKIŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
15WIKTORLAMORSKIŻAKUKS CENTRUM NOWA RUDA
16TOMASZMICHALEWICZŻAKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
17DAMIANOBERMANŻAKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
18MIŁOSZPIETRZAKŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
19ADAMRATAJCZAKŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
20GRZEGORZŚLĘZAKŻAKSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
21IGNACYSURMACZŻAKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
22MICHAŁSŁOTAŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
23JAKUBWIĄZANIAŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA WŁOSZAKOWICE
24WITOLDWIERZBICKIŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
25WITWIERZYCKIŻAKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
26FILIPZYCHLAŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
27JAKUBŁOJEWSKIŻAKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
1LENA ANTONINAFLORCZAKŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
2MICHALINAHUZARSKAŻAKINILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
3WIKTORIAJANCZUKOWICZŻAKINIUKS SPORTOWIEC PIŁA
4NATALIAJAROSŻAKININIEZRZESZONA R-BAJK
5MARTAJÓZKOWICZŻAKINIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
6JULIALISOWSKAŻAKINILKS TRASA ZIELONA GÓRA
7NATALIAPIRÓGŻAKINIKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
8JULIAPISIEWICZŻAKINIGRUPA KOLARSKA GLIWICE
9LENARUSZKIEWICZŻAKINIUKS AVATAR
10ALEKSANDRASPILOKŻAKINIGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
11AMELIASZCZOTKAŻAKINIGRUPA KOLARSKA GLIWICE
12BARBARATOMCZAKŻAKINIGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     05.12.2021 - WYNIKI - Orlik + Elita - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (358)
     05.12.2021 - WYNIKI - Junior - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (311)
     05.12.2021 - WYNIKI - Kobiety Elita, Juniorka - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (301)
     05.12.2021 - WYNIKI - Juniorka młodsza - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (187)
     05.12.2021 - Ustawienie - Junior - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (59)
     05.12.2021 - Lista startowa - Junior - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (35)
     05.12.2021 - Ustawienie - Elita + Orlik - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (59)
     05.12.2021 - Lista startowa - Elita + Orlik - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (39)
     05.12.2021 - WYNIKI - Junior Młodszy - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (276)
     05.12.2021 - WYNIKI - Młodzik - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (184)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     28.12.2021 - Rydzyna - VIII seria Pucharu Polski. I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna - Kornel Malcherek
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 565107                                              Dzisiaj jest Wtorek, 341 dzień roku, 07.12.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.970 sek.