www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:


WSZYSTKIE - ELITA - JUNIORKA MŁODSZA - KOBIETY ELITA - MASTERS IV - MŁODZICZKA - MŁODZIK - ŻAKINI - AMATOR - JUNIOR - JUNIOR MŁODSZY - JUNIORKA - JUNIORKA MŁODSZA - MASTERS I - MASTERS II - MASTERS III - MASTERS IV - MŁODZICZKA - MŁODZIK - ORLIK - ŻAK - ŻAKINI

 
PLIKILISTY STARTOWEWYNIKI
Regulamin (330)Ustawienie - Junior (95)WYNIKI - Orlik - Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (141)
Lista startowa - Junior (81)WYNIKI - Orlik + Elita (379)
Ustawienie - Elita + Orlik (84)WYNIKI - Junior - Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (155)
Lista startowa - Elita + Orlik (72)WYNIKI - Junior (308)
Ustawienie - Juniorka Młodsza (71)WYNIKI - Junior Młodszy, Juniorka Młodsza - Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (249)
Lista startowa - Juniorka Młodsza (58)WYNIKI - Juniorka Młodsza (178)
Ustawienie - Kobiety Elita, Juniorka (66)WYNIKI - Kobiety Elita, Juniorka (239)
Lista startowa - Kobiety Elita, Juniorka (66)WYNIKI - Junior Młodszy (232)
Ustawienie - Żak, Żakini (77)WYNIKI - Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka - Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (167)
Lista startowa - Żak, Żakini (63)WYNIKI - Żakini (136)
Ustawienie - Junior Młodszy (69)WYNIKI - Żak (142)
Lista startowa - Junior Młodszy (53)WYNIKI - Młodzik (188)
Ustawienie - Młodziczka (52)WYNIKI - Młodziczka (145)
Lista startowa - Młodziczka (50)WYNIKI - Amator - Mistrzostwa Powiatu Puckiego (100)
Ustawienie - Młodzik (66)WYNIKI - Amator od 36 lat (182)
Lista startowa - Młodzik (55)WYNIKI - Amator do 35 lat (165)
Ustawienie - Amator (76)WYNIKI - Masters I (203)
Lista startowa - Amator (65)WYNIKI - Amator Kobiety (104)
Ustawienie - Masters III+IV (51)WYNIKI - Masters II (168)
Lista startowa - Masters III+IV (46)WYNIKI - Masters IV (93)
Ustawienie - Masters II (44)WYNIKI - Masters III (103)
Lista startowa - Masters II (47)
Lista zgłoszeń (191)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     29.12.2021 - WYNIKI - Orlik + Elita - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (740)
     29.12.2021 - WYNIKI - Klasyfikacja drużyn młodzieżowych - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (262)
     29.12.2021 - WYNIKI - Junior - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (433)
     29.12.2021 - WYNIKI - Kobiety Elita, Juniorka - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (521)
     29.12.2021 - WYNIKI - Juniorka młodsza - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (281)
     29.12.2021 - Ustawienie - Junior - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (123)
     29.12.2021 - Lista startowa - Junior - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (94)
     29.12.2021 - Ustawienie - Elita + Orlik - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (121)
     29.12.2021 - Lista startowa - Elita + Orlik - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (90)
     29.12.2021 - WYNIKI - Junior Młodszy - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego (431)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     05.03.2022 - Kęty - Puchar Burmistrza Kęt, Memoriał Piotra Karkoszki - MM Przełaj
     09.04.2022 - Stare Bogaczowice - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #1
     30.04.2022 - Wałbrzych - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #2
     14.05.2022 - Walim - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #3
     29.05.2022 - Świebodzice - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #4
     18.06.2022 - Jaworzyna Śląska - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #5
     02.07.2022 - Grzędy - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #6
     17.09.2022 - Dobromierz - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #7
     24.09.2022 - Szczawno-Zdrój - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #8 - FINAŁ
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 638941                                              Dzisiaj jest Wtorek, 25 dzień roku, 25.01.2022                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2022 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.012 sek.