www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE

 
2021-12-01 22:21:38Mapka sytuacyjna + plan trasy (70)
2021-11-08 13:11:01Regulamin (101)
 
 
TERMIN ZGŁOSZEŃ: 2021-12-08 23:59:59
 
Zgłoszeń: 201
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1DAWIDJONAELITAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2JANKRUKOWSKIELITAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
3BARTOSZMIKLERELITAMLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT
4STANISLAWNOWAKELITAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
5MICHAŁPRZEKOPELITATREK GDYNIA
6DAMIANSŁAWEKELITAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
1PAULABUDZYŃSKAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYN
2ADRIANNAOSIŃSKAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA / WYSEPKA TEAM
1BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
2ARKADIUSZCHARCZUKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
3FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
4KACPERHINZJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
5KACPERHOPPAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
6MATEUSZKONWIŃSKIJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
7KACPERKRUPAJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
8IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
9WIKTORKUREKJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
10BARTOSZMARUTJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
11BARTOSZOLEKSIAKJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
12KRZYSZTOFPYTLIKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
13KACPERSKONECZNYJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
14JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
15ALEKSANDERŚLĄCZKAJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
16JANSOBIERAJJUNIORBELTA TEAM GDAŃSK
17KAROLSTELMACHJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
18KAJETANWĄSOWICZJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
19BARTOSZWENTLANDJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
20JAKUBWIŚNIEWSKIJUNIORK.S KLIF CHŁAPOWO
21IGORWŁODARCZYKJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
22KAMILZIELIŃSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
23DAWIDŁĄTKOWSKIJUNIORUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
1KSAWERYADASZAKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2KAROLBALCERCZYKJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
3KACPERBARTNIKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
4MICHAŁBYLEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
5BORYSCHODYNAJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
6NATANIELCIBOROWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7BARTOSZCISKOWSKIJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
8WIKTORCZEKAYJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
9SZYMONCZERNIECKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
10KACPERDOPPKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
11MICHAŁFROŃJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
12KSAWERYGANCARZJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
13SZYMONGAWARKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
14IGNACYGOLONKOJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
15KRZYSZTOFGURZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
16NIKODEMGWÓŹDŹJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
17SEBASTIANHINZJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ
18KACPERJABŁOŃSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
19JANJACKOWIAKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC
20PAWEŁJURCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
21ALEKSANDERKASPROWICZJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ
22BORYSKLACZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
23KACPERKOHNKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
24ARTURKOWALSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
25MATEUSZKUŚJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
26DAWIDLEWANDOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
27WŁADYSŁAWMAŃKAJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
28MIŁOSZMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
29MAKSYMILIANMARZEJONJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
30JAKUBMIELEWSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ
31DAMIANMILEWSKIJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
32JANMRÓZJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
33OLIWIERMYŚLISZJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
34WIKTORPACZUŁAJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
35MACIEJPARZYCHJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
36IGORPIETRZAKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ
37ALEKSANDERPOPOWICZJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
38TOMASZRECAJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
39MARCELSKROCKIJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
40JANSKUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
41CEZARYSTELMACHJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
42JEREMIASZTWARDOCHJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
43RAFAŁWYPIORJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
44LEONŁODEJJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
45DAWIDŁYSEKJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1KAROLINAKARPIŃSKAJUNIORKAMLKS BASZTA BYTÓW
2MARTAMAREKJUNIORKACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
1MAJACZARNAJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
2ROZALIADUTCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
3MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
4LARYSAKOLAŃCZYKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
5JADWIGAKUCHARSKAJUNIORKA MŁODSZABELTA TEAM GDAŃSK
6MAJAMACHOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7ZUZANNAMERDAJUNIORKA MŁODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
8JULIASŁOMIONJUNIORKA MŁODSZABELTA TEAM GDAŃSK
9MILENATOKARSKAJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
10KINGATYSZKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
11AMELIAŁOJEKJUNIORKA MŁODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
1MONIKAGNIECHKOBIETY AMATORVO2MAX MTB TEAM
1MAREKBIBLIWMASTERS IKLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
2ANDRZEJDOROSZKIEWICZMASTERS INIEZRZESZONY
3JACEKFRYDRYCHOWICZMASTERS INIEZRZESZONY WWW.XTRACK.COM
4ŁUKASZGŁADOSZMASTERS ILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
5TOMASZHELMANMASTERS IMLKS BASZTA BYTÓW
6KRZYSZTOFKRZYWYMASTERS INIEZRZESZONY CYCLING PLANET
7PAWEŁLEMPARTMASTERS ITEAM SPORT
8MATEUSZMROZMASTERS INIEZRZESZONY
9MARCINMRÓZMASTERS INIEZRZESZONY / BIAŁOBŁOCKI PROCOACHING TEAM
10MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
11JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS INIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM
1MIROSLAWBIENIASZMASTERS IIBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
2LESZEKDUTCZAKMASTERS IILKS TRASA ZIELONA GÓRA
3PIOTRGAJEWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
4ADAMGRABARAMASTERS IINIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
5ARKADIUSZJUSIŃSKIMASTERS IINIEZRZESZONY / EVANLITE
6ANDRZEJKAISERMASTERS IISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
7RADOSŁAWKAMIŃSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
8DANIELOSZCZĘDAMASTERS IIHUZAR BIKE ACADEMY
9DARIUSZRADNYMASTERS IINIEZRZESZONY
10JACEKROGOWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
11MAREKSTRAMMASTERS IINIEZRZESZONY / RETRO STORK TEAM
12JANUSZŁODEJMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1WOJCIECHBARTOLEWSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL
2TOMASZJARZĄBEKMASTERS IIISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
3GRZEGORZREPIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
1ANDRZEJMISINAMASTERS IVGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2ZBIGNIEWWALCZAKMASTERS IVNIEZRZESZONY
1JANBARANMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIRETRO STORK TEAM
2KRYSTIAN BUJAMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIK.S KLIF CHŁAPOWO
3KRZYSZTOFGOYKEMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIKLIF TEAM
4WOJCIECHKOWALCZYKMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIDZIKI TEAM KWIDZYN
5PAWEŁKUPCZAKMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSINIEZRZESZONY
6JAKUBMARKIEWICZMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIGK MALBORK
7SEBASTIANMŁYŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIDRUTEX
8MARCINPASTUSIAKMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIROCEK TEAM
9FILIPPOTRYKUSMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIK. S. KLIF CHŁAPOWO
10STANISŁAWPYRKAMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIPYRKIEWICZ
11MATEUSZSTYNMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIKLIF TEAM
12DOMINIKŚWITALSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 35 LAT I MŁODSIEUROSTONE - SABLIER
1MAREKBIELOWICZMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIBST
2KRZYSZTOFBRYTANMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIK.S. KLIF CHŁAPOWO
3MARCINGABORSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSISKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
4PATRYKGALIŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIBST - BANACH SPORT TEAM
5JAKUBGASZTKOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSITRITON KONIN
6KRYSTIANHOGEMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIPUCKA GRUPA ROWEROWA
7MICHALJAROSIEWICZMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIBST - BANACH SPORT TEAM
8SEBASTIANKABACZUKMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIBOGDZIEWICZ TEAM
9DANIELOLSZEWSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSITEAM GDAŃSK
10ŁUKASZOLSZEWSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIWKS FLOTA
11BARTŁOMIEJPRZYBYLSKIMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIBOSCO TEAM
12MICHAŁSZADURAMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSINA OSI - MYBIKE TEAM
13JAKUBTUSCHERMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSINIEZRZESZONY
14RAFAŁTŁUSZCZAKMĘŻCZYŹNI AMATOR - 36 LAT I STARSIHOTEL CZTERY BRZOZY
1ANIELAAUGUSTYNIAKMŁODZICZKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2MARTYNABOLDAMŁODZICZKAK.S KLIF CHŁAPOWO
3ANTONINAJEKAMŁODZICZKAK.S KLIF CHŁAPOWO
4ANTONINAKUCHARSKAMŁODZICZKABELTA TEAM GDAŃSK
5ZUZANNAMICHALEWICZMŁODZICZKAKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
1JANBŁYSKOŃMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
2TOMASZCIEŚLIKMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
3JOAHIMDORSZYŃSKIMŁODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
4KACPERGARDZIELEWSKIMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
5KRZYSZTOFGDULAMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
6IGORGŁADOSZ MŁODZIKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
7MICHAŁJAŃCZAKMŁODZIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
8WIKTORKAJETANIAKMŁODZIKMSR MRĄGOWO
9NIKODEMKUPSKIMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
10MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
11MACIEJLOMANIAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
12STANISŁAWMAREKMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
13PAWEŁNOWAKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
14PATRYKOKRĄGŁYMŁODZIKMSR MRĄGOWO
15ADRIANPYSIKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
16ADAMPŁOTKAMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
17OSKARRYBAKMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
18ALANSADOWSKIMŁODZIKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
19PATRYKSOBOCIŃSKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
20FRANCISZEKWEŻGOWIECMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
1WIKTORIAGŁADOSZORLICZKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
2KAMILAMRÓZORLICZKAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
3MAGDALENAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
4PATRYCJAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1SZYMONJANICKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
2ALEKSANDERKRUKOWSKIORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
3RADOSŁAWLEWANDOWSKIORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
4MIKOŁAJMARZEJONORLIKK.S KLIF CHŁAPOWO
5PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
6MIŁOSZOŚKOORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
7SZYMONPOMIANORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
8ŁUKASZSKOCZYLASORLIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
9JAKUBSOBIERAJORLIKBELTA TEAM GDAŃSK
1BARTOSZBISEWSKIŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
2JAROSŁAWBISEWSKIŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
3ADAMCHYLIŃSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
4NORBERTCZEKAYŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
5IGORGARDZIELEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
6ANTONIGOSŁAWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
7JANKARBOWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
8MIKOŁAJKLACZKOWSKIŻAKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
9DAWIDKRUSZEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
10TOMASZMICHALEWICZŻAKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
11JULIANOLSZEWSKIŻAKWOJSKOWY KLUB SPORTOWY "FLOTA" GDYNIA
12IGNACYSURMACZŻAKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1ZUZANNABRYTANŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
2LENA ANTONINAFLORCZAKŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
3MICHALINAHUZARSKAŻAKINILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
4PAULINAKORTASŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
5MAJAMUDLAFFŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
6KINGASŁOMIONŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
7ROKSANAWIŚNIEWSKAŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     05.12.2021 - WYNIKI - Orlik + Elita - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (358)
     05.12.2021 - WYNIKI - Junior - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (311)
     05.12.2021 - WYNIKI - Kobiety Elita, Juniorka - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (301)
     05.12.2021 - WYNIKI - Juniorka młodsza - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (187)
     05.12.2021 - Ustawienie - Junior - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (59)
     05.12.2021 - Lista startowa - Junior - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (35)
     05.12.2021 - Ustawienie - Elita + Orlik - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (59)
     05.12.2021 - Lista startowa - Elita + Orlik - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (39)
     05.12.2021 - WYNIKI - Junior Młodszy - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (276)
     05.12.2021 - WYNIKI - Młodzik - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (184)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     28.12.2021 - Rydzyna - VIII seria Pucharu Polski. I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna - Kornel Malcherek
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 565133                                              Dzisiaj jest Wtorek, 341 dzień roku, 07.12.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.556 sek.