www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
2017-12-29 19:59:16Wyniki - Orlik + Elita (1122)
2017-12-29 19:56:52Wyniki - Junior (1121)
2017-12-29 19:47:37Wyniki - Cyklosport (1120)
2017-12-29 17:34:04Wyniki - Kobiety Open (1120)
2017-12-29 16:48:52Wyniki - Masters I (1119)
2017-12-29 16:47:28Wyniki - Masters II (1120)
2017-12-29 16:23:45Wyniki - Masters III (1120)
2017-12-29 16:08:39Wyniki - Masters IV (1119)
2017-12-29 15:00:56Wyniki - Juniorka Młodsza (1120)
2017-12-29 14:59:52Wyniki - Junior Młodszy (1120)
2017-12-29 14:12:37Wyniki - Młodziczka (1121)
2017-12-29 14:11:45Wyniki - Młodzik (1122)
2017-12-29 14:07:26Wyniki - Żaczka (1121)
2017-12-29 14:06:37Wyniki - Żak (1120)
2017-12-27 09:39:48Lista zgłoszeń (1121)
2017-12-13 23:22:12Mapa wyścigu (1123)
2017-12-07 10:02:27Regulamin - klasyfikacja łączna Leszno-Włoszakowice (1121)
2017-12-07 09:49:46Regulamin wyścigu (1119)
 
ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW:
Zgłoszeń: 109
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1ADAMADAMKIEWICZSTOWARZYSZENIE KS-64 STO LESZNO
2JAKUBANTKOWIAKEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
3PAWEŁARCISZEWSKIRENAULT TEAM
4BARTŁOMIEJBACIECZKOLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
5MILENABANASZKIEWICZLKS TRASA ZIELONA GÓRA
6WOJCIECHBARTOLEWSKISCOUT CZĘSTOCHOWA
7WOJCIECHBARTOLEWSKISCOUT CZĘSTOCHOWA
8MIROSŁAW BIENIASZKCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
9PIOTRBUDALKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
10PIOTRBYSTRZYCKILKS ORLĘTA
11PAWEŁBYSTRZYCKILKS ORLĘTA
12ARTURBŁASZCZYKMLUKS VICTORIA JAROCIN
13 MICHAŁCEGLEWSKIAMG MTB CYBINKA
14ARKADIUSZCHARCZUKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
15MACIEJCHMIELEWSKIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16JAKUBCHOJNACKIMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
17KACPERCHOJNACKIMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
18BENIAMINCHOJNICKILKS TRASA ZIELONA GÓRA
19MARIUSZCHYŁASTOWARZYSZENIE KS-64 STO LESZNO
20CZESŁAWCIESIELSKILKS TRASA ZIELONA GÓRA
21ADAMDESKANIEZRZESZONY
22MAJA DRELAK UKS SPORT BRALIN
23DARIUSZ DRELAKUKS SPORT BRALIN
24HUBERTDROBEKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
25MARTADUTCZAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
26ROZALIADUTCZAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
27MAREKDYTKOFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
28MATEUSZ FLEJSZERFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
29JUSTYNAFRANASLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
30ALICJIAGIERGIELLKS TRASA ZIELONA GÓRA
31MARIUSZGILEUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
32MICHAŁGÓRNIAKREMMERS TP-LINK RYBCZYŃSKI BIKES TEAM
33ADAMGRABARANIEZRZESZONY
34GRZEGORZ GRABAREKKS 64-STO
35KACPERGRAFFUNDERLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
36PIOTRGRUSZCZYŃSKILKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
37WIKTORIAGŁADOSZLKS TRASA ZIELONA GÓRA
38ŁUKASZGŁADOSZLKS TRASA ZIELONA GÓRA
39TOMASZHELMANMLUKS VICTORIA JAROCIN HELMAN SPORT
40DARIUSZHLEK2X3 RACING TEAM
41WOJCIECHJANIAKMLUKS RASZKÓW
42PRZEMYSŁAWJANIK2X3 RACING TEAM
43PATRYKJANISZEWSKIFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
44MAREKJAROSJAROSBIKE
45MICHAŁJASKUŁAGK PIAST SZCZECIN
46SANDRAJĘDRZEJAKMLUKS VICTORIA JAROCIN
47MILENAJĘDRZEJAKMLUKS VICTORIA JAROCIN
48ANDRZEJKAISEREURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
49MARIAN KOWALSKI SZCZEPAN BIKE S
50PAWEŁKRÓLWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
51FILIPKRYSIAKAMG MTB CYBINKA
52ZOFIAKRYSTKOWIAKFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
53STANISŁAWKUŹMICKIGK PIAST SZCECIN
54MARIANKŁOSDIVERSEY TEAM
55JAKUBLEDZIANOWSKILKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
56OSKARMALECLKS ORLĘTA
57MAJAMASIOWSKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
58ANDRZEJMICHNIAKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
59SZYMONMIKLERMLUKS VICTORIA JAROCIN HELMAN SPORT
60BARTOSZ MIKLERMLUKS VICTORIA JAROCIN HELMAN SPORT
61JULIANMIKUCKILKS TRASA ZIELONA GÓRA
62ANDRZEJMISINAGK GLIWICE
63WOJCIECHMIZUROSTOWARZYSZENIE KS-64 STO LESZNO
64WOJCIECHMROCZKOWSKILKS TRASA ZIELONA GÓRA
65MARCINNOWAKKKS GOSTYŃ
66NICOLEOSTOJSKALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
67SZCZEPANPASZEKBIKESTACJA.PL/FITWHEELS.EU
68MAJAPAWEŁCZAKFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
69WERONIKAPAZIEWICZLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
70FILIPPENDRAKBEROTU TEAM
71MARCELPERAMLUKS RASZKÓW
72TOMASZPIETRZYCKINIEZRZESZONY
73OSKARPLUCIŃSKIERKADO RACING TEAM
74TADEUSZPRAXMAJERGK PIAST SZCZECIN
75FILIPPROKOPYSZYNLKS TRASA ZIELONA GÓRA
76KAROLPRZEWDZIĘKUKS SPORT BRALIN
77WERONIKA PRZEWDZIĘKUKS SPORT BRALIN
78RADOSLAWREKAWEKOŚKA WARSZAWA
79GABRIELROGACZEWSKILKS TRASA ZIELONA GÓRA
80PRZEMYSŁAWROZWALKASTREFASPORTU.PL MW INVEST
81MAGDALENASADŁECKAEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
82MACIEJSAMBORSKINIEZRZESZONY
83ADRIANSIWEKLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
84ŁUKASZSKOCZYLASLKS TRASA ZIELONA GÓRA
85ARTURSTANIECWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
86ALEKSANDERSTANKIEWICZLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
87MATEUSZSTEMPNAKOWSKIGK PIAST SZCZECIN
88ADRIANNASTĘPNIEWSKASKAN BIKE TEAM OPOCZNO
89DARIUSZ STRĄCZYŃSKIMLUKS VICTORIA JAROCIN HELMAN SPORT
90ROBERTSUDOŁBORANT TEAM
91MIŁOSZŚWIĄEKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
92BARTOSZ ŚWIERBLEWSKI MLUKS VICTORIA JAROCIN HELMAN SPORT
93KACPERSZABUNIALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
94PIOTRSZYMCZAKLKS ORLĘTA
95RAFAŁTŁUSZCZAKHOTEL CZTERY BRZOZY
96ZBIGNIEWWALCZAKNIEZRZESZONY
97DOROTAWARCZYKLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
98KAROLINAWITEKLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
99JAKUBWITEKLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
100JAREKWOJCZALWOJCZAL-BIKE
101WIKTORWOŹNIAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
102IGOR ZIEMBAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
103PAWEŁZNAMIROWSKILKS TRASA ZIELONA GÓRA
104ADAMŻUBEROŚKA WARSZAWA
105SEBASTIANŻUREKMAYDAY TEAM
106MARCINŁĘSZCZAKLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
107MARTAŁĘSZCZAKLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
108JANUSZŁODEJZKS STAL RZESZÓW
109LEONŁODEJZKS STAL RZESZÓW
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     15.09.2018 - Wyniki - junior - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (389)
     15.09.2018 - Wyniki - amator - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - AMATORZY (171)
     15.09.2018 - Wyniki - masters - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (174)
     15.09.2018 - Wyniki - kobiety - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (251)
     15.09.2018 - Wyniki - junior młodszy - MISTRZOSTWA POLSKI LZS - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (202)
     15.09.2018 - Wyniki - junior młodszy - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (262)
     15.09.2018 - Wyniki - juniorka młodsza - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (241)
     15.09.2018 - Wyniki - młodzik - MISTRZOSTWA POLSKI LZS - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (255)
     15.09.2018 - Wyniki - żakini - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (113)
     15.09.2018 - Wyniki - żak - Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas - LICENCJE (87)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 29556                                              Dzisiaj jest Czwartek, 263 dzień roku, 20.09.2018

Copyright 2018 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.014 sek.