Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-15
  • event addressSłubice

V Słubicka Czasówka - III Memoriał Grzegorza Leśkiewicza (Słubice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
e-mail: krzysztofmurdza@wp.pl

Miejscowość: Słubice

Data: 15 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 13.06.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adamek Aneta NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
2 Adamkiewicz Hubert MEDLOOK-SGS CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
3 Andrzejewska Aneta ROWEROWY DRZECIN Dystans główny (8500m)
4 Baranowa Helena NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
5 Bartoszek Zofia NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
6 Bekisz Marek ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
7 Bendziński Mateusz NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
8 Bilski Marcin BARBER SHOP KINIU Dystans główny (8500m)
9 Błoch Przemysław YOLOBIKE Dystans główny (8500m)
10 Błoch Jakub YOLOBIKE Dystans główny (8500m)
11 Bodnar Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
12 Borula Bartosz I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
13 Cała Nadia NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
14 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Dystans główny (8500m)
15 Ceglewski Zbigniew NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
16 Chmiel Rafal FSD SPORT Dystans główny (8500m)
17 Czarnuch Igor NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
18 Dach Piotr ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
19 Damian Kowalski I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
20 Dębiec Iga NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
21 Denysov Oleksandr ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
22 Drozdowski Zbyszek ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
23 Dydak Piotr NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
24 Dzierniejko Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
25 Fernandes João BENFICA Dystans główny (8500m)
26 Filipiak Marcel UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
27 Formicka Agnieszka FORMICKI-BIKE Dystans główny (8500m)
28 Formicki Piotr FORMICKI-BIKE Dystans główny (8500m)
29 Fraszczak Waldemar NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
30 Gabrysz Agnieszka AGA TEAM MTB Dystans główny (8500m)
31 Gawron Mariusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
32 Gawryluk Martyna
Gawryluk Adrian
ROWEROWY RZEPIN
Rowerowy Rzepin
Dystans główny (8500m) - para MIX
33 Gawryluk Adrian ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
34 Gil Dariusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
35 Gil Mariusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
36 Glinka Bogusz RIDE4FUN Dystans główny (8500m)
37 Gluth Krzysztof I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
38 Górecki Artur
Górecka Magdalena
MISSION IMPOSSIBLE
Mission Impossible
Dystans główny (8500m) - para MIX
39 Grzebinoga Monika BRZESZCZE Dystans główny (8500m)
40 Grzebinoga Sabina
Grzebinoga Michał
BRZESZCZE
Brzeszcze
Dystans główny (8500m) - para MIX
41 Hubko Marek ZAHNKLINIK SŁUBICE CYKLING TEAM Dystans główny (8500m)
42 Janas Krzysztof R-BAJK TEAM Dystans główny (8500m)
43 Janas Bartosz R-BAJK TEAM Dystans główny (8500m)
44 Janusz Jacek FSD SPORT Dystans główny (8500m)
45 Jaros Ewa R-BAJK Dystans główny (8500m)
46 Jaros Natalia R-BAJK TEAM Dystans główny (8500m)
47 Jaros Marek R-BAJK TEAM Dystans główny (8500m)
48 Jasionek Tadeusz ELMAR TEAM Dystans główny (8500m)
49 Józefiak Aleksander UKS BIZON BIEGANÓW Dystans krótki (1000 m) - dzieci
50 Kaim Fabian NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
51 Kaiser Andrzej KASZUBSKI WILK Dystans główny (8500m)
52 Kamiński Jacek LECHIA PIECHOWICE Dystans główny (8500m)
53 Karczyński Marcin NIEZRZESZONY Dystans główny (8500m)
54 Kazimierczak Bożena NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
55 Kępa Karolina NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
56 Komenda Oliwier UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
57 Komenda Przemysław R-BAJK TEAM Dystans główny (8500m)
58 Korecka Maja NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
59 Kowalski Łukasz I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
60 Kowalski Krzysztof I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans krótki (1000 m) - dzieci
61 Kozinoga Kamila STUDIO TRENINGOWE KAMILA KOZINOGA Dystans główny (8500m)
62 Kozłowski Jan NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
63 Kozłowski Igor UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
64 Kożuch Radosław BRAK Dystans główny (8500m)
65 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
66 Krawczyk Daniel ROWEREM PRZEZ POLSKĘ Dystans główny (8500m)
67 Kulikova Yana ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
68 Lange-lelokas Alicja NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
69 Lelokas Robert NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
70 Lelokas Marika NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
71 Lelokas Fabian NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
72 Lenczewski Sebastian SŁUBICE Dystans główny (8500m)
73 Łobaczewska Marta NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
74 Łobaczewski Wiktor NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
75 Łuszczek Maria NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
76 Łyżwiński Szymon NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
77 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Dystans główny (8500m)
78 Maroszek Marek NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
79 Marycki Piotr NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
80 Mejza Piotr NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
81 Mejza Mateusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
82 Misjan Tomasz FSD SPORT Dystans główny (8500m)
83 Murdza Krzysztof
Murdza Izabela
ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM
Zahnklinik Słubice Cycling Team
Dystans główny (8500m) - para MIX
84 Murdza Michał ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans krótki (1000 m) - dzieci
85 Murdza Adam ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
86 Nawłoka Mateusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
87 Nawłoka Maja NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
88 Niedbalski Przemo LECHIA PIECHOWICE Dystans główny (8500m)
89 Nowaczewska Emilia ROWEROWY DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
90 Nowaczewska Ilona ROWEROWY DRZECIN Dystans główny (8500m)
91 Nowaczewski Dominik ROWEROWY DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
92 Nowaczewski Maciej ROWEROWY DRZECIN Dystans główny (8500m)
93 Nowak Antoni EL-KIBA TEAM SŁUBICE Dystans główny (8500m)
94 Nowicki Kryspin ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
95 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
96 Olesiak Daniel ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
97 Ostojski Arkadisz FSD SPORT Dystans główny (8500m)
98 Osuchowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
99 Piekarski Maciej NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
100 Piekarski Konstanty NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
101 Piekarski Bruno NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
102 Pituch Sławomir PROTOUR RACING TEAM Dystans główny (8500m)
103 Płaskota Krzysztof INEOS GRENADIERS Dystans główny (8500m)
104 Podburaczyńska Pola NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
105 Podburaczyński Szymon NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
106 Polechajło Mariola NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
107 Poreda Paweł GRAVELOVE POZNAŃ Dystans główny (8500m)
108 Przybysz Brunon NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
109 Przysiwek Piotr
Matysiak Agnieszka
AGATRI
AGATri
Dystans główny (8500m) - para MIX
110 Romanowski Damian ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
111 Rosiak Tomasz UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
112 Samosiuk Jakub NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
113 Samosiuk Waldemar NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
114 Sieczkowska Elżbieta NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
115 Siedlecki Marek NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
116 Skwarczyński Mieszko DRZECIN Dystans główny (8500m)
117 Skwarczyński Adam DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
118 Skwarczyński Cezary DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
119 Słomka Wojciech NASZE SŁUBICE PL Dystans główny (8500m)
120 Staszewski Przemek NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
121 Stawarski Jonatan I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
122 Szafratowicz Maciej ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
123 Szubert Zuzanna NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
124 Szybisty Łukasz NAPRZÓD PRZYTOCZNA Dystans główny (8500m)
125 Szydłak Maciej NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
126 Szydłak Gabriel NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
127 Szymkowiak Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
128 Taraszczuk Adam GRUPA SKG Dystans główny (8500m)
129 Taraszczuk Adam
Taraszczuk Agata
GRUPA SKG
Grupa SKG
Dystans główny (8500m) - para MIX
130 Trelko Emiliusz NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
131 Trzmielewski Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
132 Tyczyński Marcin
Tyczyńska Anna
MORSY OŚNO LUBUSKIE
Morsy Ośno Lubuskie
Dystans główny (8500m) - para MIX
133 Ulanowski Grzegorz STORMRIDER Dystans główny (8500m)
134 Urlik Andzelika NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
135 Wilczyński Norbert NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
136 Wilczyński Szymon NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
137 Winiarski Mariusz ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
138 Wójcicki Mariusz KOKODA Dystans główny (8500m)
139 Wojczyński Michał NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
140 Wojtowicz Ksawery NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
141 Wołujewicz Łukasz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
142 Worona Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM Dystans główny (8500m)
143 Woźniak Krzysztof R-BAJK TEAM Dystans główny (8500m)
144 Żak Daniel I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
145 Zalisz Piotr ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
146 Żejmo Czesław NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
147 Żejmo Dorian NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
148 Ziemba Igor UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
Back to top