Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-23
  • event addressWałbrzych

Górale na Start - UCI C2 - Puchar Polski MTB XCO 2024#5 (Wałbrzych)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48690477641
e-mail: klub@kk.walbrzych.pl

Miejscowość: Wałbrzych

Data: 23 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 19.06.2024

Pliki do pobrania

Regulamin / Technical Guide

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
2 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
3 Białek Aleksander KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Młodzik - U15 Men
4 Bluszcz Zofia PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka - U19 Women
5 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
6 Bonusiak Przemysław PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
7 Broda Adrianna PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
8 Brzózka Piotr JBG-2 TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
9 Budzyn Lukasz LUBAR MTB TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
10 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II - Men Masters II (40+)
11 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
12 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
13 Drelak Milena UKS SPORT BRALIN Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
14 Drzewiecki Franciszek PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
15 Dziama Szymon RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak - U13 Men
16 Dziwisz Sławomir CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Masters I - Men Masters I (30-39)
17 Gaborski Wojciech SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
18 Gałat Kacper DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Junior Młodszy - U17 Men
19 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
20 Głodek Wiktoria NIEZRZESZONA - QUEST RACING TEAM Juniorka - U19 Women
21 Gonon Jean SCO DIJON Junior - U19 Men
22 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
23 Grzybicki Igor CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Junior - U19 Men
24 Guliyev Mirza AZERBAIJAN NATIONAL CYCLING TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
25 Hankus Piotr PHO3NIX CYCLING TEAM Junior - U19 Men
26 Hushuvatyi Oleksandr NIEZRZESZONY OŚ RACING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
27 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
28 Kaleta Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
29 Kobylińska Pola KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Żakini - U13 Women
30 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
31 Kubala Tomasz PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
32 Kuś Adam GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy - U17 Men
33 Lancman Mirosław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
34 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
35 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
36 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior - U19 Men
37 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II - Men Masters II (40+)
38 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
39 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
40 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
41 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Junior - U19 Men
42 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II - Men Masters II (40+)
43 Novotná Aneta ASPIRE OPPORTUNITY BRNO Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
44 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
45 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
46 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
47 Oświęcimski Grzegorz OŚ RACING TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
48 Pac Adam CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Żak - U13 Men
49 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior - U19 Men
50 Piotrowski Mariusz FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES Masters II - Men Masters II (40+)
51 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka - U15 Women
52 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka - U15 Women
53 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
54 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
55 Prałat Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
56 Puchalska Hanna KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini - U13 Women
57 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini - U13 Women
58 Sabura Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
59 Serowik Miłosz CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Junior - U19 Men
60 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
61 Struzik Bartosz MARKETING ONLINE Masters II - Men Masters II (40+)
62 Sułot Bartosz UKS SPORT BRALIN Junior - U19 Men
63 Surmacz Ignacy NIEZRZESZONY Młodzik - U15 Men
64 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
65 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
66 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Młodzik - U15 Men
67 Vašíček Denis ADASTRA CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
68 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
69 Wieczorek Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
70 Wieczorek Jan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
71 Wielgus Robert KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
72 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
73 Zembura Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
74 Zera Jakub CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Junior Młodszy - U17 Men
75 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
76 Zygmuntowicz Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
Back to top