Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-04-27
  • event addressWałbrzych

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #2 (Wałbrzych)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bąk Tymoteusz LKS"BRYKSJUSZ"GOŚCIĘCIN Żak (2012r. - 2013r.)
2 Beba Miron KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
3 Beba Olaf KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
4 Bereżnicka Tola ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
5 Bereżnicka Maja ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
6 Bereżnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2010r. - 2011r.)
7 Bojda Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
8 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
9 Brodawka Franciszek M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik (2010r. - 2011r.)
10 Brudzinska Wiktoria NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
11 Brudzinski Jan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Brudziński Wojciech JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2010r. - 2011r.)
13 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
14 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
15 Chmielewski Filip GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
16 Chmielewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
17 Chmielewski Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
18 Chmielewski Antoni KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2010r. - 2011r.)
19 Cichy Stanisław DECATHLON SZCZAWNO-ZDRÓJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
20 Cielecki Leon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
21 Dec Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2010r. - 2011r.)
22 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik (2010r. - 2011r.)
23 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
24 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
25 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
26 Dzielnicka Malwina ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
27 Dżus Mikołaj UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
28 Faron Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
29 Faron Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
30 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
31 Frąckowiak Zofia KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
32 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
33 Gadomski-pokój Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
34 Gala Maciej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
35 Gala Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
36 Gaweł Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
37 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
38 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
39 Gorczyca Zofia AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
40 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
41 Grudziński Aleksander ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
42 Grudziński Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
43 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2010r. - 2011r.)
44 Huzarska Lena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
45 Huzarski Wiktor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
46 Huzarski Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
47 Jabłońska Maja KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
48 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
49 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2012r. - 2013r.)
50 Jankowski Karol UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
51 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
52 Jeczeń Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
53 Jędrzejczyk Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
54 Jędrzejczyk Nikodem NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
55 Jędrzejewski Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
56 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2012r. - 2013r.)
57 Kasperska Julia KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2010r. - 2011r.)
58 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
59 Konsewicz Jagoda KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
60 Kopczyński Ziemowit ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
61 Korona Lena GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
62 Kot Bartłomiej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
63 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
64 Kozubal Stanisław KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
65 Król Ksawery NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
66 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
67 Kubera Olek JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
68 Kubicki Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
69 Kuchmistrz Filip M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2012r. - 2013r.)
70 Kuriata Bartosz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
71 Kurnyta Ksawery NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
72 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
73 Kuśmierz Miłosz NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
74 Kuźmicka Julita NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
75 Kuźmicka Liliana NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
76 Kwaśniewska Helena JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
77 Lato Nina NIEZRZESZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
78 Lato Aniela NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
79 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
80 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
81 Litwin Adam KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
82 Lubowicki Antoni NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
83 Łach Szymon ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
84 Łojewski Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
85 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
86 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
87 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
88 Maleszka Antoni OŚ RACING TEAM Żak (2012r. - 2013r.)
89 Maleszka Franciszek OŚ RACING TEAM Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
90 Marciniak Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
91 Markiewicz Tomasz GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Żak (2012r. - 2013r.)
92 Mazur Jerzy KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
93 Meczywór Wojciech M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2012r. - 2013r.)
94 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
95 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
96 Mikołajczak Jakub NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2010r. - 2011r.)
97 Mikołajczak Hanna NIESTOWARZYSZONY Żakini (2012r. - 2013r.)
98 Milan Stanisław M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik (2010r. - 2011r.)
99 Milinkiewicz Bartosz WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
100 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
101 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
102 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2012r. - 2013r.)
103 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
104 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
105 Murawski Bartłomiej GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
106 Nastasowski Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
107 Nawalany Sebastian JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
108 Neubert Alena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
109 Niezabitowski Igor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
110 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
111 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2012r. - 2013r.)
112 Nuebert Eljas ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
113 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
114 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
115 Opalińska Aniela NIEZRZESZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
116 Osiecki Adam ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
117 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
118 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
119 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
120 Petrovskyj Denys ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
121 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
122 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2010r. - 2011r.)
123 Płoszczyca Dominik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
124 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
125 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
126 Półtorak Milena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodziczka (2010r. - 2011r.)
127 Popenda Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
128 Popenda Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
129 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
130 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini (2012r. - 2013r.)
131 Pyto Ernest SNAKE ACTIVE Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
132 Ręgorowicz Antoni ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
133 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
134 Ruszel Alan KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik (2010r. - 2011r.)
135 Ruszel Zofia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
136 Sałam Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
137 Sidorski Tomasz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
138 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
139 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2010r. - 2011r.)
140 Starczukowski Konstanty KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
141 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
142 Stolarczyk Barbara NIEZRZESZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
143 Surlejewski Szymon ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
144 Surma Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
145 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
146 Szczepankiewicz Nikodem KLUBA KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
147 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
148 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
149 Szczepański Wojtek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
150 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
151 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
152 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Młodzik (2010r. - 2011r.)
153 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
154 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
155 Wądołowski Iwo JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
156 Walczak Karol WROCŁAWSKA AKADEMIA KOLARSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
157 Waniołek Hanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
158 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
159 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
160 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
161 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
162 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
163 Wiśniewski Antoni NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
164 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik (2010r. - 2011r.)
165 Wrona Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
166 Wysocki Wojciech UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
167 Yañez dzieżyc Javier UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
168 Zaleska Alesia JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2012r. - 2013r.)
169 Zaleski Makar AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
170 Zaleski Bogdan AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
171 Zalewski Kuba NIEZRZESZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
172 Zalewski Wiktor NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
173 Zduńczuk Helena NIEZRZESZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
174 Zielewski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
175 Żuk Milena KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
Back to top