Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-05-25
  • event addressGrzędy

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #3 (Grzędy)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Żak (2012r. - 2013r.)
2 Bereżnicka Tola ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
3 Bojda Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
4 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
5 Brudziński Wojciech JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2010r. - 2011r.)
6 Brudziński Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
7 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
8 Chmielewski Filip GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
9 Chmielewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
10 Chmielewski Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
11 Cielecki Leon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
12 Czarnecka Pola OŚ RACING TEAM Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
13 Czarnecki Oliwier OŚ RACING TEAM Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
14 Dec Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2010r. - 2011r.)
15 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
16 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
17 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
18 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
19 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
20 Dzielnicka Malwina NIESTOWARZYSZONY Żakini (2012r. - 2013r.)
21 Dżus Mikołaj UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
22 Faron Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
23 Faron Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
24 Faściszewski Kamil KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
25 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
26 Frąckowiak Zofia KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
27 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
28 Furyk Tymoteusz KKW WAŁBRZYCH Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
29 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
30 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
31 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
32 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
33 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2010r. - 2011r.)
34 Huzarski Wiktor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
35 Huzarski Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
36 Iakovlev Ruslan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
37 Jabłońska Maja KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
38 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
39 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2012r. - 2013r.)
40 Jankowski Karol UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
41 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
42 Jeczeń Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
43 Jędrzejczyk Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
44 Jędrzejczyk Nikodem NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
45 Jędrzejewski Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
46 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
47 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
48 Kopczyński Ziemowit ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
49 Korona Lena GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
50 Kot Bartłomiej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
51 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
52 Kownacki Mikołaj GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
53 Kozubal Stanisław KKW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
54 Kożuch Ewa NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
55 Kożuch Wiktor NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
56 Król Ksawery KKW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
57 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
58 Kubicki Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
59 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
60 Kuźmicka Julita NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
61 Kuźmicka Liliana NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
62 Kwaśniewska Helena JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
63 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
64 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
65 Litwin Adam KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
66 Łojewski Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
67 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
68 Maleszka Antoni OŚ RACING TEAM Żak (2012r. - 2013r.)
69 Maleszka Franciszek OŚ RACING TEAM Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
70 Marciniak Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
71 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
72 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
73 Mazur Jerzy maksymilian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
74 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
75 Michalewicz Kamil KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
76 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
77 Milinkiewicz Bartosz WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
78 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
79 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
80 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2012r. - 2013r.)
81 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
82 Murawski Bartłomiej GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
83 Nastasowski Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
84 Nawalany Sebastian JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
85 Niezabitowski Igor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
86 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
87 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2012r. - 2013r.)
88 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
89 Oblicki Jan WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
90 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
91 Opalińska Aniela NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
92 Oświęcimka Miłosz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
93 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
94 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
95 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
96 Petrovskyj Denys ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
97 Piechowiak Szymon KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
98 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
99 Płoszczyca Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
100 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
101 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
102 Podstawka Rafał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
103 Półtorak Milena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodziczka (2010r. - 2011r.)
104 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2012r. - 2013r.)
105 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
106 Przylepa Szymon KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
107 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini (2012r. - 2013r.)
108 Pyto Ernest SNAKE ACTIVE Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
109 Reder Antoni NIEZRZERZONY Żak (2012r. - 2013r.)
110 Reder Agata NIEZRZERZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
111 Ręgorowicz Antoni ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
112 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
113 Rowińska Julia NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
114 Ruszel Zofia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
115 Ruszel Alan ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
116 Sałam Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
117 Sidorski Tomasz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
118 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2010r. - 2011r.)
119 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
120 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
121 Stolarczyk Barbara NIEZRZESZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
122 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
123 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
124 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
125 Szczepański Wojtek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
126 Szetelnicka Helena ZIEMIA BRZESKA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
127 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
128 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
129 Tobiasz Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
130 Tobiasz Małgorzata NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
131 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
132 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2010r. - 2011r.)
133 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
134 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
135 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
136 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
137 Wądołowski Iwo JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
138 Walczak Karol WROCŁAWSKA AKADEMIA KOLARSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
139 Walkowiak Aleksander NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
140 Walkowiak Ignacy NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
141 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
142 Waniołek Hanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
143 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
144 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
145 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
146 Winiarczyk Dawid NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
147 Winiarczyk Maja NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
148 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik (2010r. - 2011r.)
149 Wrembel Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
150 Wrona Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
151 Zaleskaya Alesia JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2012r. - 2013r.)
152 Zaleski Makar AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
153 Zaleski Bogdan AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
154 Zielewski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
155 Żuk Milena KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
Back to top