Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-01
  • event addressŚwiebodzice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #4 (Świebodzice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Świebodzice

Data: 01 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 30.05.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczyk Zuzanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
2 Adamczyk Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
3 Beba Olaf KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
4 Beba Miron KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
5 Bereżnicka Tola ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
6 Bereżnicka Maja ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
7 Bojda Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
8 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
9 Brudziński Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
10 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
11 Chmielewski Filip GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Chmielewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
13 Chmielewski Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
14 Cielecki Leon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
15 Demczyszak Bartosz NIEZRZESZONY Żak (2012r. - 2013r.)
16 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
17 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
18 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
19 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
20 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
21 Duduś Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
22 Dyko Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
23 Dzielnicka Malwina ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
24 Dżus Mikołaj UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
25 Faron Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
26 Faron Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
27 Faściszewski Kamil KLUB KOLARSKI WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
28 Frąckowiak Zofia KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
29 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
30 Gala Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
31 Gala Maciej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
32 Góra Amelia NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
33 Góra Michalina NIEZRZESZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
34 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
35 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
36 Gruchała Julia GVT ŚWIEBODZICE Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
37 Gruchała Diana GVT ŚWIEBODZICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
38 Gruchała Amelie GVT ŚWIEBODZICE Żakini (2012r. - 2013r.)
39 Gruchała Noel GVT ŚWIEBODZICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
40 Grudziński Aleksander ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
41 Grudziński Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
42 Holojda Franciszek NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
43 Hołojda Jan NIEZRZESZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
44 Jabłońska Maja KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
45 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
46 Jankowski Karol UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
47 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
48 Jeczeń Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
49 Jędrzejczyk Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
50 Jedrzejczyk Nikodem NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
51 Jędrzejewski Antoni NIEZRZESZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
52 Konsewicz Jagoda KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
53 Kopczyński Ziemowit ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
54 Kot Bartłomiej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
55 Kozubal Stanisław KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
56 Król Ksawery KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
57 Krupa Michał JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
58 Kubicki Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
59 Kundziarz Miłosz NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
60 Kuriata Bartosz NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
61 Kuźmicka Julita NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
62 Kuźmicka Liliana NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
63 Kwaśniewska Helena JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
64 Ladyca Tymon NIEZRZESZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
65 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
66 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
67 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
68 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
69 Litwin Adam KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
70 Łapiński Adrian LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
71 Łapiński Igor LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
72 Łojewski Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
73 Maciejewska Dominika TC CHROBRY GŁOGÓW Żakini (2012r. - 2013r.)
74 Maleszka Antoni OŚ RACING TEAM Żak (2012r. - 2013r.)
75 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
76 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
77 Michalewicz Kamil KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
78 Milinkiewicz Bartosz AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
79 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
80 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
81 Mleczek Tymoteusz MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
82 Motyka Jakub MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
83 Murawski Bartłomiej GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
84 Musiał Krystian LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
85 Nastasowski Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
86 Neubert Alena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
87 Neubert Elijas ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
88 Niezabitowski Igor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
89 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
90 Opalińska Aniela UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
91 Osiecka Kornelia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
92 Osiecki Adam ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
93 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
94 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
95 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
96 Petrovskyj Denys ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
97 Płoszczyca Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
98 Płoszczyca Dominik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
99 Połeć Tomasz MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
100 Protsak Tymofii NIEZRZESZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
101 Przylepa Szymon KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
102 Przylepa Oliwier NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
103 Ręgorowicz Antoni ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
104 Rokicka Jana NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
105 Rokicki Aleksander NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
106 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
107 Ruszel Alan ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
108 Sałam Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
109 Sidorski Tomasz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
110 Słowik Dominik NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
111 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
112 Stolarczyk Barbara NIEZRZESZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
113 Stoncel Kacper NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
114 Surlejewski Szymon ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
115 Surma Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
116 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
117 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
118 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
119 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
120 Szczepański Wojtek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
121 Szewczak Filup NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
122 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Żak (2012r. - 2013r.)
123 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
124 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
125 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
126 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2010r. - 2011r.)
127 Urbański Franciszek UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
128 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
129 Walczak Karol WROCŁAWSKA AKADEMIA KOLARSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
130 Węgrzyn Filip LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
131 Węgrzyn Sara LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
132 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
133 Wiśniewski Antoni NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
134 Wrembel Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
135 Wrona Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
136 Wysocki Wojciech UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
137 Zaleskaya Alesia JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2012r. - 2013r.)
138 Zielewski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
Back to top