Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-22
  • event addressJaworzyna Śląska

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #5 (Jaworzyna Śląska)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Jaworzyna Śląska

Data: 22 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 20.06.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczyk Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
2 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
3 Brączek Filip NIESTOWARZYSZONY Żak (2012r. - 2013r.)
4 Brączek Tymon NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
5 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
6 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
7 Chmielewski Filip GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
8 Cielecki Leon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
9 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
10 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
11 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
13 Gorczyca Zofia AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
14 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
15 Gruchała Noël GVT ŚWIEBODZICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
16 Holojda Franciszek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
17 Kamiński Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Młodzik (2010r. - 2011r.)
18 Kownacki Mikołaj GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
19 Krupa Michał JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
20 Kundziarz Miłosz NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
21 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
22 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
23 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
24 Milinkiewicz Bartosz AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
25 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
26 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
27 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
28 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2012r. - 2013r.)
29 Murawski Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
30 Murawski Bartłomiej GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
31 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
32 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
33 Orishchenko Olesia NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
34 Orishchenko Mykhailo NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
35 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
36 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
37 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
38 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
39 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
40 Rokicka Jana NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
41 Rokicki Aleksander NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
42 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
43 Stolarczyk Barbara KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
44 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
45 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
46 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
47 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
48 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
49 Szczepański Wojtek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
50 Szetelnicka Helena ZIEMIA BRZESKA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
51 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
52 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2010r. - 2011r.)
53 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
54 Walczak Karol WROCŁAWSKA AKADEMIA KOLARSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
55 Waniołek Hanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
56 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
57 Wrembel Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
Back to top