Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-16
  • event addressŻmigród

GRAND PRIX DOLINY BARYCZY ŻMIGRÓD 2024 - XXXIV Memoriał Józefa Grundmanna i Jerzego Wizowskiego Puchar Polski Młodzieżowców - KATEGORIE ELITA I MŁODZIEŻOWIEC

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48 697 707 504
e-mail: kssleza@gmail.com

Miejscowość: Żmigród

Data: 16 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 14.06.2024

Pliki do pobrania

Regulamin / Technical guide

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Banaszak Maciej JEGG - DJR ACADEMY KK TARNOVIA Orlik / U23
2 Centka Kacper TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
3 Chrząstowski Antoni KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
4 Cywiński Mateusz LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
5 Czabok Konrad MAZOWSZE SERCE POLSKI Elita Mężczyzn / Elite Men
6 Dąbski Patryk LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
7 Dereń Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
8 Dolak Kamil KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
9 Fijak Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
10 Frątczak Radosław VOSTER ATS TEAM Orlik / U23
11 Garboliński Klaudiusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
12 Garnek Ksawier UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik / U23
13 Gebauer Oskar TEAM STANDERT BRANDENBURG Elita Mężczyzn / Elite Men
14 Gieracki Patryk LUBELSKIE PERŁA POLSKI Elita Mężczyzn / Elite Men
15 Gieryk Kacper TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
16 Głowacki Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik / U23
17 Halicki Igor NOVAPOR SPEEDBIKE Orlik / U23
18 Helta Filip KTM SGR MTB TEA Elita Mężczyzn / Elite Men
19 Já uška David UNLIMITED KM TRADING CZ Elita Mężczyzn / Elite Men
20 Janicki Szymon LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik / U23
21 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Elita Mężczyzn / Elite Men
22 Kasperek Bartłomiej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
23 Kendzia Robert LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
24 Kichun Taras LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik / U23
25 Kij Piotr KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
26 Kluza resina Lucas waldemar LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
27 Kluza resina Matheus joao LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik / U23
28 Konwa Marek LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
29 Kosuń Szymon TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
30 Kot Julian LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
31 Kubica Mikołaj LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik / U23
32 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik / U23
33 Kuś Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
34 Kuś Adam LUBELSKIE PERŁA POLSKI Elita Mężczyzn / Elite Men
35 Lach Kamil MAZOWSZE SERCE POLSKI Orlik / U23
36 Listwoń Tomasz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
37 Łapsa Szymon TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
38 Majewski Kacper LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
39 Marciniak Adam KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
40 Marcinkowski Patryk TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
41 Marut Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
42 Mechsner Josh TEAM STANDERT BRANDENBURG Elita Mężczyzn / Elite Men
43 Miazga Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
44 Muryj Antoni LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
45 Musialik Jakub LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
46 Noceń Maciej LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
47 Peret Kacper VOSTER ATS TEAM Orlik / U23
48 Podlaski Michał LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
49 Pomorski Michał MAZOWSZE SERCE POLSKI Orlik / U23
50 Prokopyszyn Filip LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
51 Prudnikau Dzmitry TIRANA CYCLING CLUB Elita Mężczyzn / Elite Men
52 Ptak Szymon TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
53 Radosz Maksymilian MAZOWSZE SERCE POLSKI Orlik / U23
54 Richter Peter TEAM STANDERT BRANDENBURG Elita Mężczyzn / Elite Men
55 Salewski Heiko TEAM STANDERT BRANDENBURG Elita Mężczyzn / Elite Men
56 Schwar Endric TEAM STANDERT BRANDENBURG Orlik / U23
57 Skoneczny Kacper GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik / U23
58 Sobol Mikołaj LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik / U23
59 Szary Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn / Elite Men
60 Szenawa Łukasz LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik / U23
61 Szóstka Paweł LUBELSKIE PERŁA POLSKI Elita Mężczyzn / Elite Men
62 Szulik Mikołaj LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik / U23
63 Szumer Igor STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Orlik / U23
64 Trojanowski Marcin KS AGH Elita Mężczyzn / Elite Men
65 Uryga Mateusz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik / U23
66 Walczak Ignacy GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik / U23
67 Wirtek Tobiasz STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Orlik / U23
68 Wróbel Dominik TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik / U23
69 Wróblewski Paweł STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Orlik / U23
70 Zaorski Jędrzej PTC DSV PABIANICE Elita Mężczyzn / Elite Men
71 Żurek Jakub KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik / U23
Back to top