Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-04-20
  • event addressOgrodniczki - gmina Supraśl

XXI MTB "Rusza Peleton" - II Memoriał im. Wiesława Grabka - UCI C3 - Puchar Polski MTB XCO 2024#1 (Ogrodniczki - gmina Supraśl)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48 502 946 609
e-mail: filipczukb@gmail.com

Miejscowość: Ogrodniczki - gmina Supraśl

Data: 20 kwietnia 2024

Termin zgłoszeń: 17.04.2024

Pliki do pobrania

Regulamin / Technical guide EN

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
2 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
3 Andrzejczyk Piotr DAMAR CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
4 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
5 Bącik Jakub K.S.KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
6 Bader-strzała Adrianna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
7 Bakalarz Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
8 Bal Tomasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
9 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka - U19 Women
10 Barcz Konrad KS HURTAP ŁĘCZYCA Junior - U19 Men
11 Bęben Tymon KS STOMIL POZNAŃ Młodzik - U15 Men
12 Berkan Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
13 Białek Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
14 Bicki Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
15 Bicki Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
16 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
17 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
18 Bluszcz Zofia PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka - U19 Women
19 Błazucka Zuzanna CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY Żakini - U13 Women
20 Błazucki Piotr CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
21 Bochenek Szymon PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Cyklosport Mężczyźni
22 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
23 Bonusiak Przemysław PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
24 Broda Adrianna PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
25 Bubisz Karol NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
26 Budny Łukasz NIESTOWARZYSZONY Masters I - Men Masters I (30-39)
27 Chmielewski Filip KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Junior Młodszy - U17 Men
28 Chodkiewicz Szymon NIEZRZESZONY GOLDEN-BIKE TEAM Junior - U19 Men
29 Choma Laura TSR CHOMA TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
30 Cichacka Klaudia NIESTOWARZYSZONY Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
31 Cichecki Jakub WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik - U15 Men
32 Ciechanowska Wiktoria NIEZRZESZONA Juniorka - U19 Women
33 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II - Men Masters II (40+)
34 Ciok Remigiusz REMIKBIKE Masters II - Men Masters II (40+)
35 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
36 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
37 Dąbrowski Seweryn CSIR SUSZ HARD RIDE MTB SUSZ Młodzik - U15 Men
38 Dąbrowski Krzysiek KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
39 Dec Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik - U15 Men
40 Dobrzyńska Natalia KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka - U19 Women
41 Doppke Kacper K.S.KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
42 Dorsz Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
43 Drabik Mateusz NIEZRZESZONY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
44 Drzewiecki Franciszek PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
45 Dziadkowiec Maciej NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
46 Dzierżyńska Jagna K.S.KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
47 Dziurzynski Aleksander 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Masters I - Men Masters I (30-39)
48 Dziwisz Sławomir CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Masters I - Men Masters I (30-39)
49 Ferens Mariusz MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Masters II - Men Masters II (40+)
50 Gaborski Wojciech SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
51 Gajda Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
52 Gajewska Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
53 Gałat Kacper DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Junior Młodszy - U17 Men
54 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
55 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
56 Gilewska Julia UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Juniorka Młodsza - U17 Women
57 Gilewski Jakub UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior Młodszy - U17 Men
58 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I - Men Masters I (30-39)
59 Godlewski Michał BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik - U15 Men
60 Gosławski Antoni K.S.KLIF CHŁAPOWO Młodzik - U15 Men
61 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
62 Gruca Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior - U19 Men
63 Grzegorzewska Natalia TREK FUTURE RACING Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
64 Gułaj Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
65 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
66 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
67 Hankus Piotr PHO3NIX CYCLING TEAM Junior - U19 Men
68 Hejman Wiktoria KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
69 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
70 Hoppe Mateusz TREK GDYNIA Masters I - Men Masters I (30-39)
71 Hyla Damian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
72 Jacewicz Wiktor MTB SUWAŁKI Junior Młodszy - U17 Men
73 Janowicz Gabriela K.S KLIF CHŁAPOWO Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
74 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik - U15 Men
75 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
76 Jaroszczuk Lena CSIR SUSZ HARD RIDE MTB SUSZ Młodziczka - U15 Women
77 Jeka Antonina K.S.KLIF CHŁAPOWO Juniorka Młodsza - U17 Women
78 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
79 Jeziorska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES JEZIOR.BIKE Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
80 Jeziorski Maciej JEZIOR.BIKE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
81 Jośko Tymoteusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
82 Józkowicz Marta K.S.KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
83 Jóźwiakowska Dominika NIESTOWARZYSZONY Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
84 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
85 Kaleta Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
86 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
87 Kaszewski Dawid WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
88 Klaus Kamila KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka - U19 Women
89 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
90 Koc Fabian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
91 Koc Patrycja KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Żakini - U13 Women
92 Koczanowicz Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
93 Komenda Oliwier UKS BIZON BIEGANÓW Żak - U13 Men
94 Korona Lena GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
95 Kowalik Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
96 Kozdraś Hanna MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Juniorka - U19 Women
97 Kozdraś Liliana MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodziczka - U15 Women
98 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
99 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
100 Krysiewicz Piotr AKADEMIA KOLARZA Cyklosport Mężczyźni
101 Krysik Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
102 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka - U19 Women
103 Krzyczkowska Malwina KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
104 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
105 Kubala Tomasz PRESSING RIBOX SCHODY I DRZWI GROMATKA T Masters II - Men Masters II (40+)
106 Kucharska Antonina K.S.KLIF CHŁAPOWO Juniorka Młodsza - U17 Women
107 Kuczyńska Patrycja NIESTOWARZYSZONY Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
108 Kulik Marek NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
109 Kupski Nikodem K.S.KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
110 Kurek Fryderyk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
111 Kuropka Kosta CWKS RESOVIA RZESZÓW Młodzik - U15 Men
112 Kuropka Nadia CWKS RESOVIA RZESZÓW Młodziczka - U15 Women
113 Kuś Mateusz K.S.KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
114 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
115 Ledachowicz Antoni UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak - U13 Men
116 Leśnicki Franciszek NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
117 Lewandowska Anna GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
118 Lewandowski Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak - U13 Men
119 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
120 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
121 Luszka Zuzanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
122 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior - U19 Men
123 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II - Men Masters II (40+)
124 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
125 Majkowska Zuzanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
126 Makowski Michał KS HURTAP ŁĘCZYCA Masters I - Men Masters I (30-39)
127 Maleszka Mateusz 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
128 Małaszkiewicz Jacek NIESTOWARZYSZONY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
129 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
130 Marczak Kamil WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters II - Men Masters II (40+)
131 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
132 Marzejon Maksymilian K.S.KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
133 Marzejon Mikołaj K.S.KLIF CHŁAPOWO Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
134 Matuszek Maria WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
135 Mazurkiewicz Hania WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka - U19 Women
136 Miazek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
137 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
138 Michalczyk Liwia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
139 Michniak Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters II - Men Masters II (40+)
140 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
141 Młodawski Jan CSIR SUSZ HARD RIDE MTB SUSZ Młodzik - U15 Men
142 Mordakov Oleksandr UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
143 Mõttus Matthias HAANJA RATTAKLUBI Junior - U19 Men
144 Mrowiński Antek KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
145 Mucharski Fabian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
146 Mudlaff Maja K.S.KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
147 Napióra Alicja KS HURTAP ŁĘCZYCA Amator Kobiety OPEN / Women Amateur
148 Nawara Marcel KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żak - U13 Men
149 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
150 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II - Men Masters II (40+)
151 Nowak Stanislaw WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
152 Nowicki Tymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
153 Okoń Mikołaj WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior - U19 Men
154 Ołdak Leon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
155 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
156 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
157 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak - U13 Men
158 Pac Adam CSS KURPIE Żak - U13 Men
159 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
160 Pachocka Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
161 Panek Piotr BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN-BIKE Masters II - Men Masters II (40+)
162 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior - U19 Men
163 Paszkiewicz Julian WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
164 Pavlovas Justinas DSK MINU Junior - U19 Men
165 Piętka Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
166 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
167 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka - U15 Women
168 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka - U15 Women
169 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
170 Poliński Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior Młodszy - U17 Men
171 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
172 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
173 Popowicz Aleksander K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
174 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
175 Prałat Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
176 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
177 Przychodzień Tobiasz KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
178 Puławski Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
179 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini - U13 Women
180 Ratajczak Dominik RIME DRALI / SMS ŻYRARDÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
181 Rękas Adam GKK PELETON OKSZÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
182 Rogalski Maciej K.S.KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
183 Rokicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
184 Rynkiewicz Paweł UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak - U13 Men
185 Ryżko Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
186 Sabura Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
187 Sheuchyk Alex UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak - U13 Men
188 Sienkiewicz Maria UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodziczka - U15 Women
189 Skoszkiewicz Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
190 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
191 Skupień Bartłomiej WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Żak - U13 Men
192 Słota Zuzanna PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
193 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
194 Struzik Bartosz MARKETING ONLINE Masters II - Men Masters II (40+)
195 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
196 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
197 Surdyk Alicja KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka - U19 Women
198 Surdyk Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
199 Surmacz Ignacy NIEZRZESZONY Młodzik - U15 Men
200 Suś Igor NIEZRZESZONY Junior - U19 Men
201 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
202 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
203 Świetlicki Borys BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik - U15 Men
204 Szeliga Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
205 Szkuta Mateusz PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Cyklosport Mężczyźni
206 Sztencel Tymon K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
207 Szukała Maria WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Żakini - U13 Women
208 Szukała Aleksandra WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
209 Szyszko vel chorąży Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
210 Urban Wiktor UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
211 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior - U19 Men
212 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
213 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II - Men Masters II (40+)
214 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza - U17 Women
215 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini - U13 Women
216 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
217 Wieczorek Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
218 Wieczorek Jan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
219 Wielgus Robert KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
220 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
221 Wojszko Przemysław UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
222 Wolański Ksawery WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
223 Wolny Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
224 Woźniak Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
225 Woźnica Stanisław NIEZRZESZONY Żak - U13 Men
226 Wróblewski Adrian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
227 Wyder Kamil WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik - U15 Men
228 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
229 Wyszomierski Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
230 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
231 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II - Men Masters II (40+)
232 Zembura Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
233 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
234 Zimnoch Marcin UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
235 Żuk Milena KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
236 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
237 Życiński Adam K.S.KLIF CHŁAPOWO Młodzik - U15 Men
238 Zygmuntowicz Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
Back to top