Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-05-28
  • event addressŚwiebodzice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #4 (Świebodzice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Świebodzice

Data: 28 maja 2022

Termin zgłoszeń: 26 maja 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
2 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
3 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
4 Błasz Kacper NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
5 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
6 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
7 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
8 Chmielewski Antoni KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
9 Chmielewski Jakub NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
10 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
11 Chmielewski Filip NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
13 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
14 Dembia Piotr NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
15 Dembia Alan NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
16 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
17 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
18 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
19 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
20 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
21 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
22 Dynia Jakub KLUB SPORTOWY ARKADIA OBORNIKI ŚLĄSKIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
23 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
24 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
25 Gadomski-Pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
26 Gaj Lidka NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
27 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
28 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
29 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
30 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
31 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
32 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
33 Gruchała Julia NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
34 Gruchała Noel ŚWIEBODZICE Żak (2010r. - 2011r.)
35 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
36 Hejman Filip NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
37 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
38 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
39 Jankowski Mikołaj NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
40 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
41 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
42 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
43 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
44 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
45 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
46 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
47 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
48 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
49 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
50 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2008r. - 2009r.)
51 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
52 Kuźbińska Oliwia NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
53 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
54 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
55 Lato Lena NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
56 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
57 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
58 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
59 Lipnicka Hanna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
60 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
61 Magdziarczyk Aniela KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
62 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
63 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
64 Mazurkiewicz Łukasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
65 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
66 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
67 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
68 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
69 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
70 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
71 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
72 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2010r. - 2011r.)
73 Nyk Dominik KLUB SPORTOWY ARKADIA OBORNIKI ŚLĄSKIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
74 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
75 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
76 Okarmus Oktawia MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
77 Ozga Paweł NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
78 Pałac Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
79 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
80 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
81 Pawlak Aleks KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
82 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2008r. - 2009r.)
83 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
84 Pirogowicz Maksymilian MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
85 Pirogowicz Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
86 Podstawka Rafał TEAM RADVIK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
87 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
88 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
89 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
90 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
91 Rabiega Zuzanna NIEZRZESZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
92 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
93 Rosiak Gracjan CYKLISTA ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
94 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
95 Skoczylas Hanna NIEZRZESZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
96 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
97 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
98 Słowik Dominik NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
99 Stefańska Małgorzata JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
100 Surma Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
101 Szczepankiewicz Bruno KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
102 Szczepankiewicz Nikodem KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
103 Szczepankiewicz Leo KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
104 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
105 Szlendak Kaja JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
106 Szlendak Kajetan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
107 Szlendak Karina JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
108 Szmik Aleksandra NIEZRZESZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
109 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
110 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
111 Szymański Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
112 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
113 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
114 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
115 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
116 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
117 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
118 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
119 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
120 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
121 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
122 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
123 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
124 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
125 Wieczorek Julian KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
126 Włodarczyk Adam MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
127 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
128 Zagórski Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
Back to top