Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-07-02
  • event addressGrzędy

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #6 (Grzędy)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Grzędy

Data: 02 lipca 2022

Termin zgłoszeń: 30 czerwca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Aleksander Drahan KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
2 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
3 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
4 Borkowski Kacper KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
5 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
6 Bronowicki Tomasz NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
7 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
8 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
9 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
10 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
11 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
13 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
14 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
15 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
16 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
17 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
18 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
19 Gadomska- pokój Amelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
20 Gaweł Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
21 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
22 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
23 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
24 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
25 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
26 Gorczyca Zosia NIESTOWARZYSZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
27 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSTWA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
28 Grajeta Filip KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
29 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
30 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
31 Janaszkiewicz Blanka NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
32 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
33 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
34 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
35 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
36 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
37 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
38 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
39 Kłosowska Basia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
40 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
41 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
42 Kravchenko Myhailo GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
43 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
44 Laskowska Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
45 Laskowski Eliasz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
46 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
47 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
48 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
49 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
50 Litwiniuk Marcelina NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
51 Litwiniuk Mikolaj NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
52 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
53 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
54 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
55 Marciniak Leon NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
56 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
57 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
58 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
59 Matusewicz Piotr NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
60 Mazan Kaja NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
61 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
62 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
63 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
64 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
65 Nawalany Sebastian UKS KOPERNIKUS JELENIA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
66 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
67 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
68 Oblicki Jan AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
69 Oblicki Igor AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
70 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
71 Ozga Matylda MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
72 Ozga Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
73 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
74 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
75 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
76 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
77 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
78 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
79 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
80 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
81 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
82 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
83 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
84 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
85 Sanigórski Tymoteusz NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
86 Sanigórski Jakub NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
87 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik (2008r. - 2009r.)
88 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
89 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
90 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
91 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
92 Surma Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
93 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
94 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
95 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
96 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
97 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
98 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
99 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
100 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
101 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
102 Tyszecka Emilia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
103 Tyszecka Elisa NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
104 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
105 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
106 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top