1 |
Ambrożkiewicz Maria
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Juniorka Młodsza - U17 Women |
|
2 |
Armatys Grzegorz
|
MTB RACING TEAM TARNÓW
|
Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men |
|
3 |
Baranowski Mikołaj
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak - U13 Men |
|
4 |
Bartosiewicz Natalia
|
DOVER TEAM PIESZYCE
|
Juniorka - U19 Women |
|
5 |
Bednarek Sara zuzanna
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Juniorka - U19 Women |
|
6 |
Bereźnicki Mikołaj
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Młodzik - U15 Men |
|
7 |
Bereźnicki Kosma
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
8 |
Bielecki Paweł
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men |
|
9 |
Bindacz Emilia
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Juniorka Młodsza - U17 Women |
|
10 |
Biniaszak Mateusz
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
11 |
Bluszcz Zofia
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Juniorka - U19 Women |
|
12 |
Borowiecka Barbara
|
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO / BIKE POZNAŃ
|
Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women |
|
13 |
Brudziński Wojciech
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Młodzik - U15 Men |
|
14 |
Chladek Michał
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak - U13 Men |
|
15 |
Choma Laura
|
TSR CHOMA TEAM
|
Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women |
|
16 |
Cichacka Klaudia
|
NIEZRZESZONA
|
Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women |
|
17 |
Ciechanowska Wiktoria
|
NIEZRZESZONA
|
Juniorka - U19 Women |
|
18 |
Ciecieręga Jacek
|
DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
19 |
Czapiewski Antoni
|
SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
|
Młodzik - U15 Men |
|
20 |
Czarnota Bogdan
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
21 |
Dec Szymon
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Młodzik - U15 Men |
|
22 |
Drabik Mateusz
|
NIEZRZESZONY
|
Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men |
|
23 |
Drzewiecki Franciszek
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Młodzik - U15 Men |
|
24 |
Dziwisz Sławomir
|
CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
|
Masters I - Men Masters I (30-39) |
|
25 |
Falbierski Kacper
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
26 |
Gaborski Wojciech
|
SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
|
Młodzik - U15 Men |
|
27 |
Gadomski-pokój Marcel
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Żak - U13 Men |
|
28 |
Gdula Krzysztof
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
29 |
Gromada Tatiana
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women |
|
30 |
Hankus Piotr
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Junior - U19 Men |
|
31 |
Hushuvatyi Oleksandr
|
NIEZRZESZONY
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
32 |
Jakubaszek Sebastian
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Młodzik - U15 Men |
|
33 |
Janiszewski Filip
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Junior - U19 Men |
|
34 |
Januszewicz Karolina
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Młodziczka - U15 Women |
|
35 |
Jędrzejewski Jan
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Żak - U13 Men |
|
36 |
Jośko Tymoteusz
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
37 |
Karcz Kinga
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Juniorka Młodsza - U17 Women |
|
38 |
Kojro Maciej
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men |
|
39 |
Komenda Oliwier
|
UKS BIZON BIEGANÓW
|
Żak - U13 Men |
|
40 |
Korona Lena
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Juniorka Młodsza - U17 Women |
|
41 |
Krusz Dawid
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
42 |
Krzystała Zuzanna
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women |
|
43 |
Kubicki Piotr
|
KIWI KLUB MTB
|
Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur |
|
44 |
Kubicki Piotr
|
KIWI KLUB MTB
|
Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur |
|
45 |
Kupka Karol
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak - U13 Men |
|
46 |
Kuropka Kosta
|
CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
|
Młodzik - U15 Men |
|
47 |
Kuropka Nadia
|
CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
|
Młodziczka - U15 Women |
|
48 |
Kurto Jarosław
|
OCHABY TEAM
|
Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur |
|
49 |
Lewandowska Anna
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Młodziczka - U15 Women |
|
50 |
Lewandowski Jan
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Żak - U13 Men |
|
51 |
Łodej Janusz
|
AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
52 |
Łodej Leon
|
AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
|
Junior - U19 Men |
|
53 |
Majchrowski Jakub
|
SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
|
Junior - U19 Men |
|
54 |
Maleszka Mateusz
|
KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
|
Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men |
|
55 |
Maleszka Antoni
|
OŚ RACING TEAM
|
Żak - U13 Men |
|
56 |
Mikołajewska Karolina
|
NIEZRZESZONA
|
Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women |
|
57 |
Mizuro Kacper
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
58 |
Nawalany Sebastian
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
59 |
Nikoniuk Błażej
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
60 |
Nowoczek Leszek
|
NIESTOWARZYSZONY
|
Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur |
|
61 |
Okrągły Patryk
|
MSR MRĄGOWO
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
62 |
Opara Mikołaj
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak - U13 Men |
|
63 |
Pac Adam
|
CSS KURPIE
|
Żak - U13 Men |
|
64 |
Paszek Szczepan
|
FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
65 |
Piotrowski Mikołaj
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Junior - U19 Men |
|
66 |
Piróg Natalia
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Młodziczka - U15 Women |
|
67 |
Pisiewicz Julia
|
GRUPA KOLARSKA GLIWICE
|
Młodziczka - U15 Women |
|
68 |
Pociecha Dominik
|
SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
|
Żak - U13 Men |
|
69 |
Polański Franciszek
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak - U13 Men |
|
70 |
Poschlod Patryk
|
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
|
Żak - U13 Men |
|
71 |
Preiss Wojciech
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Młodzik - U15 Men |
|
72 |
Przychodzeń Tobiasz
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Junior - U19 Men |
|
73 |
Pusz Urszula
|
NIEZRZESZONA
|
Żakini - U13 Women |
|
74 |
Retinger Karol
|
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
|
Żak - U13 Men |
|
75 |
Siudek Bruno
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak - U13 Men |
|
76 |
Skrzypczak Oskar
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Młodzik - U15 Men |
|
77 |
Skrzypiec Oliwia
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Juniorka Młodsza - U17 Women |
|
78 |
Spilok Aleksandra
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Młodziczka - U15 Women |
|
79 |
Stawski Piotr
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Młodzik - U15 Men |
|
80 |
Struzik Bartosz
|
MARKETING ONLINE
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
81 |
Surmacz Ignacy
|
NIEZRZESZONY
|
Młodzik - U15 Men |
|
82 |
Suś Igor
|
NIEZRZESZONY
|
Junior - U19 Men |
|
83 |
Świder Brajan
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men |
|
84 |
Świder Leszek
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
85 |
Świerczyński Paweł
|
NIEZRZESZONY
|
Żak - U13 Men |
|
86 |
Szubert Fabian
|
UKS SPORT BRALIN
|
Młodzik - U15 Men |
|
87 |
Urbanek Krzysztof
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
88 |
Urbanek Maciej
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
89 |
Urbanek Bartosz
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Junior - U19 Men |
|
90 |
Wądołowski Iwo
|
JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI
|
Żak - U13 Men |
|
91 |
Wieczorek Julian
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
92 |
Wielgos Mateusz
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
93 |
Wielgos Filip
|
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
|
Młodzik - U15 Men |
|
94 |
Wierzycki Wit
|
SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
|
Młodzik - U15 Men |
|
95 |
Zalewski Przemysław
|
SKLEPKOMET ŚREM
|
Masters II - Men Masters II (40+) |
|
96 |
Zawada Marek
|
SPORTS COACHING
|
Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur |
|
97 |
Żuk Milena
|
KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
|
Młodziczka - U15 Women |
|
98 |
Zygmuntowicz Kacper
|
PHO3NIX CYCLING TEAM
|
Junior Młodszy - U17 Men |
|
Dodaj zawodnika