1 |
Baliński Leon
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
2 |
Banachewicz Patryk
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
3 |
Banaś Idalia
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Kobiety - FUN(31km) |
|
4 |
Błyskoń Jan
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Junior Młodszy |
|
5 |
Danielak Michał
|
ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU
|
Żołnierze WP |
|
6 |
Drozd Patrycja
|
43WOG
|
Żołnierze WP |
|
7 |
Drozd Patrycja
|
43 WOG
|
Żołnierze WP |
|
8 |
Dutczak Rozalia
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Juniorka |
|
9 |
Dytko Marek
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
10 |
Filipiak Kamil
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
11 |
Frank Bartosz
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
12 |
Gawkowski Robert
|
DOWÓDZTWO GENERALNE RSZ
|
Żołnierze WP |
|
13 |
Głazowska Maja
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Juniorka Młodsza |
|
14 |
Główka Kacper
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
15 |
Gonciarz Kamila
|
CENTRUM PRZYGOTOWAŃ DO MISJI ZAGRANICZNYCH
|
Żołnierze WP |
|
16 |
Hołówko Marek
|
BSK MIÓD KOZACKI
|
Żołnierze WP |
|
17 |
Hołówko Marek
|
254 KOMPANIA LEKKIEJ PIECHOTY. BIŁGORAJ
|
Żołnierze WP |
|
18 |
Janiak Łukasz
|
18. BATALION DOWODZENIA
|
Żołnierze WP |
|
19 |
Józwa Aleksander
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Żak |
|
20 |
Kalemba Lukasz
|
SKI PKANET TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
21 |
Karaś Patryk
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
22 |
Karmelita Łukasz
|
NIESTOWARZYSZONY
|
Amator Mężczyźni - FUN(31km) |
|
23 |
Kędzierzyński Zbigniew
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - FUN(31km) |
|
24 |
Kesling Tobiasz
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
25 |
Kłoczaniuk Maciej
|
UKS PELETON NOWA SÓL
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
26 |
Koc Franciszek
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
27 |
Kokociński Maciej
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Junior Młodszy |
|
28 |
Komorowski Arkadiusz
|
AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
|
Żołnierze WP |
|
29 |
Kopczyk Matylda
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Juniorka Młodsza |
|
30 |
Korzybski Aleksander
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
31 |
Kotarski Wiktor
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
32 |
Kozanecka Renata
|
21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN
|
Żołnierze WP |
|
33 |
Król Radosław
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
34 |
Krzemiński Szymon
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
35 |
Książek Krzysztof
|
DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF/3PBOT
|
Żołnierze WP |
|
36 |
Kurlapski Mariusz
|
21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN
|
Żołnierze WP |
|
37 |
Lorenc Michał
|
SZCZEPAN BIKE / 45 WOG
|
Żołnierze WP |
|
38 |
Lutowski Wiktor
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Junior Młodszy |
|
39 |
Lutowski Gustaw
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Żak |
|
40 |
Łazaruk Jarosław
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
41 |
Łydziński Miłosz
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
42 |
Madejska Wiktoria
|
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG
|
Młodziczka |
|
43 |
Matuszewski Marcin
|
18. BATALION DOWODZENIA
|
Żołnierze WP |
|
44 |
Moszczyńska Dominika
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Amator Kobiety - FUN(31km) |
|
45 |
Myć Jolanta
|
18 ŁOMŻYŃSKI PUŁK LOGISTYCZNY
|
Żołnierze WP |
|
46 |
Niedziałek Tomasz
|
18. BATALION DOWODZENIA
|
Żołnierze WP |
|
47 |
Niedziałek ii Tomasz
|
18. BATALION DOWODZENIA
|
Żołnierze WP |
|
48 |
Ogonek Łukasz
|
18 PUŁK SAPERÓW
|
Żołnierze WP |
|
49 |
Ogonek Łukasz
|
NIESTOWARZYSZONY
|
Żołnierze WP |
|
50 |
Olejniczak Filip
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
51 |
Ostojicz Tomasz
|
GFL COSMETICS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
52 |
Pietrzykowski Przemysław
|
CENTRUM PRZYGOTOWAŃ DO MISJI ZAGRANICZNYCH W KIELCACH
|
Żołnierze WP |
|
53 |
Ptaszyński Kacper
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Junior Młodszy |
|
54 |
Rejter Bartłomiej
|
OSNIP WP
|
Żołnierze WP |
|
55 |
Retinger Karol
|
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
|
Żak |
|
56 |
Rogoziński Grzegorz
|
GFL COSMETICS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
57 |
Rożek Antoni
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Junior Młodszy |
|
58 |
Rygielski Szymon
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
59 |
Rzymski Tymon
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Żak |
|
60 |
Sadurski Łukasz
|
162 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY GŁOGÓW WOT
|
Żołnierze WP |
|
61 |
Skop Paweł
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
62 |
Śledziński Jakub
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
63 |
Špicarová Karolína
|
ŠPICAR TEAM FORCE
|
Juniorka Młodsza |
|
64 |
Struch Jakub
|
45WOG / SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Żołnierze WP |
|
65 |
Szabla Jarosław
|
JW 2697 BRZEG
|
Żołnierze WP |
|
66 |
Szafrański Franciszek
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Żak |
|
67 |
Szewczyk Mikołaj
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
68 |
Szewczyk Stanisław
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Żak |
|
69 |
Tereshenko Dmytro
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Żak |
|
70 |
Wawrzyniak Marcin
|
AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
|
Żołnierze WP |
|
71 |
Wesołowski Piotr
|
NIESTOWARZYSZONY
|
Amator Mężczyźni - FUN(31km) |
|
72 |
Wierzbicki Witold
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
73 |
Wojciechowski Mikołaj
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
74 |
Wojciechowski Marcin
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - FUN(31km) |
|
75 |
Wojtkowiak Dariusz
|
VERGE96
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
76 |
Worona Andrzej
|
SEVEN PERCEPTUS TEAM
|
Amator Mężczyźni - PRO(93km) |
|
77 |
Woźniak Marcin
|
18. BATALION DOWODZENIA
|
Żołnierze WP |
|
78 |
Zajączkowski Tymon
|
LKS TRASA ZIELONA GÓRA
|
Młodzik |
|
79 |
Zygmunt Jonatan
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Junior Młodszy |
|
Dodaj zawodnika