www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
2018-12-29 17:43:59Wyniki - junior (143)
2018-12-29 17:43:09Wyniki - junior + elita OPEN (227)
2018-12-29 16:33:46Wyniki - Kobiety OPEN (159)
2018-12-29 15:53:33Wyniki - masters I (183)
2018-12-29 14:55:33wyniki - masters II (154)
2018-12-29 14:36:47Wyniki - masters III (109)
2018-12-29 13:50:11Wyniki - juniorka młodsza (74)
2018-12-29 13:47:12Wyniki - junior młodszy (153)
2018-12-29 13:22:53Wyniki - młodziczka (77)
2018-12-29 13:20:06Wyniki - młodzik (76)
2018-12-29 12:32:06Wyniki - żakini (43)
2018-12-29 12:31:19Wyniki - żak (61)
2018-12-28 01:34:46Lista zgłoszeń (98)
2018-12-18 22:01:51Regulamin (152)
 
ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW:
Zgłoszeń: 147
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1JAKUBANTKOWIAKELITAEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
2SZYMONBIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
3GRZEGORZGRABAREKELITAREAL 64-STO
4GRZEGORZGRABAREKELITAREAL 64-STO
5PAWEŁKRÓLELITAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
6ZUZANNAKRZYSTAŁAELITANIEZRZESZONA
7MAŁGORZATAMAZUREKELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
8KAROLMICHALSKIELITAPRONGHORN RACING
9BARTOSZ MIKLERELITAVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
10JAKUBNAJSELITACST 7R MTB TEAM
11RADOSŁAWRĘKAWEKELITACROSS CARTEL
12KRZYSZTOFSMYCZYŃSKIELITAOŚKA WARSZAWA
13MARTATUROBOŚELITAHUROM LKK LUKS SŁAWNO ACCENT
14ŠIMONVANÍČEKELITAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
15ADAMŻUBERELITANIEZRZESZONY
16PIOTRMIERZYŃSKIELITA / U-23KKS GOSTYŃ
17AGNIESZKABACIŃSKAELITA KOBIETMAT ATOM DEWELOPER
18KAROLINACIERLUKELITA KOBIETMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
19MACIEJCHMIELEWSKIELITAU-23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
20ADAMSULIGAJUMłODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
21MICHAŁWALOSZEKJUMłODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
22MATEUSZBYLICAJUNIORCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
23BARTOSZDEREKJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
24HUBERTDROBEKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
25JACEKDUDARJUNIORULKS HURAGAN
26KAROLDZIAMBORJUNIORTEOBIKE EVANLITE YEAM
27KAROLDZIAMBORJUNIORTEOBIKE EVANLITE TEAM
28KACPERFISZERJUNIORREAL 64-STO
29MATEUSZFLEJSZERJUNIORFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
30DOMINIKGÓRAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
31SZYMONGRYN JUNIORUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
32SZYMONJANICKIJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
33DAWIDKOWALCZYKJUNIOR REAL 64-STO
34PIOTRKRYNSKIJUNIORVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
35PIOTRKRYŃSKIJUNIORVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
36JAKUBMĄDRYJUNIORKS 64-STO
37MAKSYMILIANMENDELEEW-PILECKIJUNIORMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
38KRZYSZTOFNAKONIECZNYJUNIORMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
39ANTONIOLSZARJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
40MIŁOSZOŚKOJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
41MICHAŁSAPIEJAJUNIORLKK LUKS SŁAWNO
42KACPERSIŃSKIJUNIORIKS COPERNICIUM-SMS TORUŃ
43ALEKSANDERSIWIASZCZYK JUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
44ARKADIUSZWACHJUNIORHUROM LKK LUKS SŁAWNO ACCENT
45KACPERWAWRZACZJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
46SEBASTIANŻUREKJUNIORMAYDAY TEAM
47TOMASZKASPRZYKJUNIOR MLODSZYUKS COPERNICUS-SMS TORUŃ
48KACPERBARTKOWIAKJUNIOR MłODSZYREAL 64-STO
49ALEKSANDERBASIŃSKIJUNIOR MłODSZY DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
50MAKSYMILIANBROŻYNAJUNIOR MłODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
51WIKTOR BUCZAKJUNIOR MłODSZYKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
52PIOTRBUDAJUNIOR MłODSZYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
53ARTURBŁASZCZYKJUNIOR MłODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
54KACPERCHOJNACKIJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
55ŁUKASZ CIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS ZIEMIA OPOLSKA
56KUBADZIURSKIJUNIOR MłODSZYMKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
57MATEUSZGAJDULEWICZJUNIOR MłODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
58MARCINKAMIŃSKIJUNIOR MłODSZYULKS HURAGAN
59WIKTORKOPACZJUNIOR MłODSZYLKK LUKS SŁAWNO
60SZYMONKORNIAKJUNIOR MłODSZY COPERNICUS SMS-TORUŃ
61KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
62OSKARMALECJUNIOR MłODSZYLKS ORLĘTA
63NIKODEMMARCINIAKJUNIOR MłODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
64MARCINMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS-SMS TORUŃ
65ŁUKASZSKOCZYLASJUNIOR MłODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
66WIKTORSTALKAJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
67PIOTRSZYMCZAKJUNIOR MłODSZYLKS ORLĘTA
68KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
69MARTYNASZUDRAJUNIORKALKS SZAWER LESZNO
70JULIAZIĘBAJUNIORKALKK LUKS SŁAWNO
71WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKA MłODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
72MILENAJĘDRZEJAKJUNIORKA MłODSZAVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
73NATALIAKACZMARCZYKJUNIORKA MłODSZAMKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
74DOMINIKASKIBAJUNIORKA MłODSZALKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
75KATEŘINAMUDŘÍKOVÁKOBIETYACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
76MAGDALENASADŁECKAKOBIETY ELITATKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
77DOROTAWARCZYKKOBIETY MASTRESLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
78KAROLINA WITEKKOBIETY U 23LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
79GRZEGORZBEDNARCZYKM2DIVERSEY TEAM
80MACIEJJAREKMASTERAMN SPORT
81WOJCIECHMIZUROMASTERREAL 64-STO
82MARCINMRÓZMASTERUKKPROSTKI
83MIROSŁAWBIENIASZMASTERSKCP BIENIASZ BIKE TEAM
84MIROSŁAWBIENIASZMASTERSKCP BIENIASZ BIKE TEAM
85MIROSŁAWBIENIASZMASTERSKCP BIENIASZ BIKE TEAM
86MARIUSZCCHYŁAMASTERSREAL-64 STO
87BOGDANCZARNOTAMASTERSVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
88DARIUSZHLEKMASTERS2X3 MTB TEAM
89ANDRZEJMICHNIAKMASTERSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
90JANUSZŁODEJMASTERSZKS STAL RZESZÓW
91TOMASZHELMANMASTERS 1NIEZRZESZONY
92MACIEJIWKOMASTERS 1THULE TEAM
93AARKADIUSZJUSIŃSKIMASTERS IRENAULT TEAM
94ADAM OSTROWSKIMASTERS INIESTOWARZYSZONY
95SZCZEPANPASZEKMASTERS IFITWHEELS.EU/BIKESTACJA.PL
96MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
97JACEKTORZEWSKIMASTERS IAMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM
98ADAMGRABARAMASTERS IIROSSMANN BIKE TEAM
99TOMASZ JARZĄBEKMASTERS IIEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
100ANDRZEJKAISERMASTERS IIEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
101MARCINLATOSZEKMASTERS IILKK WULKAN CCC
102MARCINMAKOWSKIMASTERS IIMAYDAY TEAM
103ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
104ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
105ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
106DARIUSZSTRĄCZYŃSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
107MAREKSTRAMMASTERS IISTARAM BIKE FITTING SERWIS
108RAFAŁTŁUSZCZAKMASTERS IIHOTEL CZTERY BRZOZY
109JAREKWOJCZALMASTERS IIWOJCZAL-BIKE
110PIOTRŻEBROWSKIMASTERS IIPTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
111ANDRZEJMISINAMASTERS IIIGK GLIWICE
112ZBIGNIEWWALCZAKMASTERS IIINIEZRZESZONY
113MAREKWITKIEWICZMASTERS IIIVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
114MAŁGORZATABANDURAMłODZICZKAMKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
115KATARZYNAKRAKOWSKAMłODZICZKAROMET REMEKS BYGOSZCZ
116MARTAMAREKMłODZICZKACZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
117ŻAKLINASAGANOWSKAMłODZICZKAROMET REMEKS BYGOSZCZ
118MATEUSZADAMOWSKIMłODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
119MICHAŁADRIANMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
120MAKSYMILIANBIERNATMŁODZIKREAL 64-STO
121MAKSYMILIANGĄSIEWICZMłODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
122TATIANAGROMADAMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
123FILIPGRUSZCZYŃSKIMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
124BARTOSZIGNASZEWSKIMłODZIKLKS ORLĘTA
125JAKUBKLIMPELMłODZIKREAL 64-STO
126KAROLKOPACZMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
127PATRYKMAGIERSKIMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
128BARTOSZMARUTMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
129WIKTORPOPECKIMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
130DANIELSÓJKAMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
131OSKARSOŁTYSMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
132WIKTORSTANIEWSKIMłODZIKREAL 64-STO
133ŁUKASZWAWRZACZMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
134MIKOŁAJSKORUPIŃSKIMłOSZKIKKS GOSTYŃ
135WOJCIECHCENIUCHU23CARTUSIA KARTUZY
136KINGATYSZKIEWICZZACZKAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
137ADAWIERZBIŃSKAżACZKAUKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
138ALEKSANDERAUGUŚCIKżAKLKK LUKS SŁAWNO
139BARTOSZBARTKOWIAKŻAKREAL 64-STO
140BARTOSZDROŻDŻYŃSKIŻAKREAL 64-STO
141MARCELMĄDRYGAŁŻAKULKS HURAGAN
142KACPERMIZUROŻAKREAL-64 STO
143ADAMSAPIEJAżAKLKK LUKS SŁAWNO
144WIKTORWALASEKZAKMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
145LEONŁODEJŻAKZKS STAL RZESZÓW
146GABRIELAKACZMARCZYKŻAKINIVENTO BIKE TEAM DALESZYCE
147EWAPAWLAKŻAKINIROMET REMEKS BYGOSZCZ
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     13.01.2019 - Komunikat64 - statystyka wyścigu - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (198)
     13.01.2019 - Komunikat63 - WYNIKI - KLASYFIKACJA KLUBOWA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (272)
     13.01.2019 - Komunikat62 - WYNIKI - ORLIK - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (251)
     13.01.2019 - Komunikat61 - WYNIKI - ORLIK+ELITA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (582)
     13.01.2019 - Komunikat60 - WYNIKI - JUNIORKA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (198)
     13.01.2019 - Komunikat59 - WYNIKI - ORLICZKA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (149)
     13.01.2019 - Komunikat58 - WYNIKI - JUNIORKA+KOBIETY ELITA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (406)
     13.01.2019 - Komunikat57 - WYNIKI - JUNIOR - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (418)
     13.01.2019 - Komunikat39 - Ustawienie na starcie - Orlik+Elita - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (134)
     13.01.2019 - Komunikat38 - Lista startowa - Orlik+Elita - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (83)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 73748                                              Dzisiaj jest Czwartek, 17 dzień roku, 17.01.2019

Copyright 2019 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.017 sek.