Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-01
  • event addressKrynica Zdrój

Muszynianka Poland Cup - UCI C1 - Puchar Polski MTB XCO 2024#4 (Krynica Zdrój)

Szczegóły

Miejscowość: Krynica Zdrój

Data: 01 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 29.05.2024

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
2 Bluszcz Zofia PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka - U19 Women
3 Błazucka Zuzanna NIEZRZESZONA /CNC-WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY Żakini - U13 Women
4 Broda Adrianna PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
5 Choma Laura TSR CHOMA TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
6 Ciechanowska Wiktoria NIEZRZESZONA Juniorka - U19 Women
7 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
8 Domiterová Sarah PROEFEKT KOŠICE Żakini - U13 Women
9 Drzewiecki Franciszek PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
10 Dudek Anna NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety OPEN / Women Amateur
11 Faszczewski Igor MKS CYCLO KORONA KIELCE BALKER Młodzik - U15 Men
12 Fularz Filip RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak - U13 Men
13 Gałczyński Kacper FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik - U15 Men
14 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
15 Gomółka Sławomir FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żak - U13 Men
16 Gosztyła Michał SYNERGY RACING TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
17 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
18 Hankus Piotr PHO3NIX CYCLING TEAM Junior - U19 Men
19 Kotlarz Gabriela FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żakini - U13 Women
20 Kristian Dominika michel PROEFEKT KOŠICE Młodziczka - U15 Women
21 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
22 Kuś Adam GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy - U17 Men
23 Ladányiová Michaela PROEFEKT KOŠICE Młodziczka - U15 Women
24 Ladányiová Eliška PROEFEKT KOŠICE Żakini - U13 Women
25 Lorek Jan FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik - U15 Men
26 Machowski Bartosz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak - U13 Men
27 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
28 Oleśniewicz Adrian GKC GORLICE Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
29 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka - U15 Women
30 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka - U15 Women
31 Polańska Magdalena FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Juniorka Młodsza - U17 Women
32 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
33 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini - U13 Women
34 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak - U13 Men
35 Roštár Marko PROEFEKT KOŠICE Junior Młodszy - U17 Men
36 Sobczynski Milosz NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
37 Surmacz Ignacy NIEZRZESZONY Młodzik - U15 Men
38 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
39 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
40 Szász Peter PROEFEKT KOŠICE Junior - U19 Men
41 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza - U17 Women
42 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini - U13 Women
43 Zadęcki Wojciech FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żak - U13 Men
44 Zygmuntowicz Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
Back to top