Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-06-26
  • event addressŚwiebodzice

WYŚCIG KOLARSKI - Memoriał Pawła Sosika

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Świebodzice

Data: 26 czerwca 2022

Termin zgłoszeń: 22 czerwca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Bieniek Igor UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
3 Bieniek Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
4 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
5 Bies Karol LK UKS PSZCZYNA Młodzik
6 Bies Izabela LK UKS PSZCZYNA Młodziczka
7 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
8 Cygan Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TAEM Junior Młodszy
9 Dąbrowska Zuzanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
10 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
11 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
12 Halbina Marcin LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
13 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
14 Jakubowski Gracjan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
15 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
16 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
17 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
18 Konefał Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
19 Kozłowski Jerzy LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
20 Kożyczak Marcel KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
21 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
22 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
23 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
24 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
25 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
26 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
27 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka
28 Przybyła Faustyna LK UKS PSZCZYNA Młodziczka
29 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
30 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
31 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
32 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
33 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
34 Strządała Szymon LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
35 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
36 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
37 Sztaba Krystian UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
38 Szwaber Maciej UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
39 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
40 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TAEM Młodzik
41 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
42 Wróbel Filip M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
43 Zawadzki Kayetan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
Back to top